Podróżuj z Lublin do Kraków

Zorganizuj swoją podróż z Lublin do Kraków w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Lublin do Kraków w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Lublin
Kraków
/
  • Uzyskaj stawki
2
Lublin
Warszawa
Kraków
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Lublin Kraków

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans227 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Lublin do Kraków?

Oferujemy 2 tras w autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Lublin Kraków, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Lublin Krakówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Lublin i Kraków na mapie oraz na trasie Lublin Kraków i różne punkty korespondencji (Lotnisko J. Paul II Balice International, Dworzec autobusowy Krakow, Lotnisko Lublin) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Kraków

Którzy przewoźnicy podróżują między Lublin a Kraków?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Lublin-Kraków (228 km)
Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska Lublin LUZ znajduje się w 11 km centrum miasta Lublin do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Kraków (obsługujący lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa Lotnisko Chopina do Warszawa i to z Krakow ( Polska)

Wszystkie rodzaje transportu Lublin Kraków

Na wycieczkę Lublin (Polska) do Kraków (Polska) z odległości 227 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Lublin-Kraków,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Kraków od Lublin ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Lublin-Warszawa i Warszawa-Kraków
Wyjście Lublin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lublin LUZ 11 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez EuroLot.Z Warszawa, weź inny samolot z LOT Polish Airlines, który cię zawiezie J. Paul II Balice International (Kraków, Polska).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Lublin Kraków tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Warszawa-Kraków,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKrakow (0.5 km z Kraków, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa Lotnisko Chopina (od 7.2 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kraków,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)