Podróżuj z Lublin do Poznań

Zorganizuj swoją podróż z Lublin do Poznań w pociąg, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Lublin do Poznań w samolot, pociąg, samochód

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Lublin
Poznań
/
  • Uzyskaj stawki
2
Lublin
Warszawa
Poznań
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Lublin Poznań

Sposoby transportusamolot, carpooling, pociąg
dystans409 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Lublin do Poznań ?

Poznań jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Lublin do Poznań oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi i carpooling iść do Poznań z Lublin, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Wpisz daty podróży do Poznań wtedy Vivanoda zrobi resztę. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Lublin - Poznań oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Lublin, będziesz podróżować z EuroLot, Blablacar, LOT Polish Airlines lub Deutsche Bahn przez carpooling, pociągi lub loty,

Którzy przewoźnicy podróżują między Lublin a Poznań?

Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska Lublin LUZ znajduje się w 11 km centrum miasta Lublin do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Poznań (obsługujący lotnisko w Lawica POZ)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Warszawa-Poznań Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Lublin-Poznań (410 km)

Wszystkie rodzaje transportu Lublin Poznań

Na wycieczkę Lublin (Polska) do Poznań (Polska) z odległości 409 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Lublin-Poznań,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Poznań od Lublin ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Lublin-Warszawa i Warszawa-Poznań
Wyjście Lublin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lublin LUZ 11 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez EuroLot.Z Warszawa, weź inny samolot z LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Lawica (Poznań, Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Lublin do Poznańbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Poznań i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EC 95 Deutsche Bahn do Poznań opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doPoznań będzie na stacji Poznan Glowny (1.1 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)