Podróżuj z Lublin do Wrocław

Zorganizuj swoją podróż z Lublin do Wrocław w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Lublin do Wrocław w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Lublin
Wrocław
/
  • Uzyskaj stawki
2
Lublin
Warszawa
Wrocław
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Lublin Wrocław

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans386 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Lublin do Wrocław ?

Wrocław jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Lublin do Wrocław oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling i loty w jednym wyszukiwaniu. Wpisz datę podróży do Wrocław i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Lublin, będziesz podróżować z EuroLot, Blablacar, LOT Polish Airlines, Ryanair, FlixBus lub OLT Express przez autobusy, carpooling lub loty,

Którzy przewoźnicy podróżują między Lublin a Wrocław?

Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska Lublin LUZ znajduje się w 11 km centrum miasta Lublin do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
OLT Express zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Warsaw Modlin WMI znajduje się w 35 km centrum miasta Warszawa do Wrocław (przybycie na lotnisko w Strachowice WRO)
LOT Polish Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wrocław (obsługujący lotnisko w Strachowice WRO)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Lublin-Wrocław (387 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa West do Warszawa i to z Wroclaw ( Polska)

Wszystkie rodzaje transportu Lublin Wrocław

Na wycieczkę Lublin (Polska) do Wrocław (Polska) z odległości 386 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Lublin-Wrocław,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Wrocław od Lublin ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Lublin-Warszawa i Warszawa-Wrocław
Wyjście Lublin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lublin LUZ 11 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez EuroLot.Z Warszawa, weź inny samolot z OLT Express, Ryanair lub LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Strachowice (Wrocław, Polska).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Lublin Wrocław tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Warszawa-Wrocław,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWroclaw (0.4 km z Wrocław, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa West (od 3.7 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Wrocław,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)