Podróżuj z Lyon do Besançon

Zorganizuj swoją podróż z Lyon do Besançon w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Lyon do Besançon w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Lyon
Besançon
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Lyon Besançon

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans188 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Lyon do Besançon?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Lyon Besançon, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Lyon Besançonklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Lyon i Besançon na mapie oraz na trasie Lyon Besançon i różne punkty korespondencji (Stacja Besançon-Viotte, Stacja Besançon-Franche-Comté-TGV, Dworzec autobusowy Besançon, Dworzec autobusowy Besançon, Stacja Lyon-Perrache, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Besançon

Wszystkie rodzaje transportu Lyon Besançon

Na wycieczkę Lyon (Rhône-Alpes, Francja) do Besançon (Franche-Comté, Francja) z odległości 188 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Lyon-Besançon co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu OUIBUS, FlixBus, ALSA, Eurolines lub Isilines pod adresem Lyon, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBesançon (4.7 km z Besançon, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyLyon (od 2.1 km Lyon) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Besançon,
Pociąg Lyon Besançon jest bezpośredni.
Trenuje TER SNCF do Besançon opuścić stację kolejową Lyon-Part-Dieu do Lyon, Przyjazd doBesançon będzie na stacji Besançon-Viotte (0.7 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Lyon-Besançon,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)