Podróżuj z Marsylia do Besançon

Zorganizuj swoją podróż z Marsylia do Besançon w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Marsylia do Besançon w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Marsylia
Besançon
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Marsylia Besançon

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans441 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Marsylia do Besançon ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Marsylia do Besançon? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Po prostu wprowadź datę podróży do Besançon a Vivanoda zajmie się resztą. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy SNCF, OUIBUS, ALSA, Blablacar, Isilines, Eurolines, TGV Lyria lub CarsTreize do osiągnięcia Besançon,

Którzy przewoźnicy podróżują między Marsylia a Besançon?

Firmy autobusowe
Eurolines zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Marseille do Marsylia i to z Valence (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Valence (serwis na dworzec autobusowy Valence w 0.4 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Isilines to operator, który pozwala podróżować po liniach z dworca autobusowego Marseille - Gare Saint Charles do Marsylia i to z Dijon (Bourgogne Francja) i między miastem Dijon (serwis na dworzec autobusowy Dijon w 1.2 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Firma autobusowa ALSA obraca się z dworca autobusowego Dijon do Dijon i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Sieć OUIBUS obejmuje linie autobusowe między miastem Marsylia (serwis na dworzec autobusowy Marseille w 0.6 km od centrum) i miasta Lyon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Lyon znajduje się około 2.1 km od centrum. i z dworca autobusowego Lyon do Lyon i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową między miastem Marsylia (serwis na dworzec autobusowy Marseille w 0.6 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 0.7 km od centrum.
CarsTreize to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Aéroport Marseille Provence Hall 3 4 do Marsylia i to z Aix en Provence (Provence-Alpes-Côte d'Azur Francja)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Marsylia-Besançon (442 km)
Firmy kolejowe
Eurostar oferuje linię Marsylia-Lyon Pociąg z dworca kolejowego Marseille-St-Charles (0.7 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Lyon-Part-Dieu w dniu przyjazdu (2.1 km od centrum)
SNCF obsługuje linię z Marsylia do Besançon z odjeżdżającym pociągiem TGV Marseille-St-Charles dostać się do stacji kolejowej Besançon-Franche-Comté-TGV (Franche-Comté Francja)
TGV Lyria tworzy połączenie kolejowe Dijon-Besançon Pociąg TGV Lyria z dworca kolejowego Dijon-Ville (1.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Besançon-Franche-Comté-TGV w dniu przyjazdu (9.1 km od centrum)
OUIGO oferuje linię z Marsylia do Lyon z odjeżdżającym pociągiem Marseille-St-Charles dostać się do stacji kolejowej Lyon-St-Exupéry-TGV (Rhône-Alpes Francja)
Linie lotnicze
Air France wykonuje lot z lotniska Marseille Provence MRS znajduje się w 21 km centrum miasta Marsylia do Lyon (przybycie na lotnisko w Lyon Saint-Exupery International LYS)

Wszystkie rodzaje transportu Marsylia Besançon

Na wycieczkę Marsylia (Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francja) do Besançon (Franche-Comté, Francja) z odległości 441 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Marsylia-Besançon co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Marsylia, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBesançon (0.7 km z Besançon, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyMarseille (od 0.6 km Marsylia) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Besançon,
Pociąg Marsylia Besançon jest bezpośredni.
Trenuje TGV SNCF do Besançon opuścić stację kolejową Marseille-St-Charles do Marsylia, Przyjazd doBesançon będzie na stacji Besançon-Franche-Comté-TGV (9.1 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Marsylia-Besançon,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Besançon od Marsylia, Możesz wziąć lotMarsylia-Lyon następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Marsylia i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Marseille Provence MRS 21 km, za odprawę bagażu na lot do Lyon (lotnisko w Lyon Saint-Exupery International, Kod IATA: LYS) obsługiwany przez Air France.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)