Podróżuj z Mediolan do Besançon

Zorganizuj swoją podróż z Mediolan do Besançon w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Mediolan do Besançon w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Mediolan
Besançon
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Mediolan Besançon

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans313 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Mediolan do Besançon?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Mediolan Besançon, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Mediolan Besançonklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Mediolan i Besançon na mapie oraz na trasie Mediolan Besançon i różne punkty korespondencji (Stacja Besançon-Franche-Comté-TGV, Dworzec autobusowy Besançon, Stacja Besançon-Viotte, Dworzec autobusowy Besançon, Lotnisko Linate, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Besançon

Którzy przewoźnicy podróżują między Mediolan a Besançon?

Firmy kolejowe
Thello oferuje linię Mediolan-Dijon Pociąg Thello z dworca kolejowego Milano Centrale (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Dijon-Ville w dniu przyjazdu (1.3 km od centrum)
SNCF obsługuje linie z Mediolan do Lyon z odjeżdżającym pociągiem TGV Milano Porta Garibaldi dostać się do stacji kolejowej Lyon-St-Exupéry-TGV (Rhône-Alpes Francja) i Lyon-Besançon Pociąg TER z dworca kolejowego Lyon-Part-Dieu (2.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Besançon-Viotte w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
TGV Lyria tworzy połączenie kolejowe z Zurych do Besançon z odjeżdżającym pociągiem TGV Lyria Zurich HB dostać się do stacji kolejowej Besançon-Franche-Comté-TGV (Franche-Comté Francja)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Mediolan-Besançon (314 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy ALSA zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Dijon do Dijon i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Mediolan (serwis na dworzec autobusowy Milan autostazione w 5.4 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 0.7 km od centrum.
Firma autobusowa OUIBUS wykonuje obroty z dworca autobusowego Milan autostazione do Mediolan i to z Lyon (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Sieć Eurolines obejmuje linie autobusowe z dworca autobusowego Milan autostazione do Mediolan i to z Lyon (Rhône-Alpes Francja) i między miastem Lyon (serwis na dworzec autobusowy Lyon w 2.1 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Operator autobusowy Isilines zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Dijon do Dijon i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Linie lotnicze
Swiss International Airlines wykonuje lot z lotniska Linate LIN znajduje się w 6.8 km centrum miasta Mediolan do Zurych (przybycie na lotnisko w Zurich ZRH)

Wszystkie rodzaje transportu Mediolan Besançon

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

Carpool z Mediolan do Besançon

W ostatnich latach praktyka udostępniania samochodów znacznie się rozwinęła, więc możesz mieć szansę na znalezienie Mediolan-Besançon jazda. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

Ważną różnicą między wspólnym korzystaniem z samochodu a innymi środkami transportu jest to, że nie ma on ustalonego harmonogramu. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Mediolan-Besançon jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Besançon,

Mediolan do Besançon autobus

Istnieje bezpośrednie połączenie autokarem międzymiastowym między Mediolan i Besançon,

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Mediolan i Besançon i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Besançon,

 • Bezkonkurencyjne ceny! NaMediolan Besançon trasy, firmy autokarowe oferują taryfy, które są często znacznie niższe niż pociąg lub przejazdy.
 • Jesteś doprowadzony do Besançon przez profesjonalnych i doświadczonych kierowców, którzy budzą zaufanie i bezpieczeństwo!
 • Obecność gniazdek elektrycznych na siedzeniu i portów USB pozwoli na naładowanie smartfona i laptopa. Będziesz mógł spędzać cały swój czasMediolan do Besançon oglądanie dobrego filmu, słuchanie muzyki i dlaczego nawet nie działa!

Z których firm autokarowych podróżować Mediolan i Besançon?

Dostać się do Besançon autobusem z Mediolan, masz tylko firmę przewozową FlixBus, która obsługuje te dwa miasta.

FlixBus Mediolan Besançon

Odjazdy dworców autobusowych w Mediolan

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Mediolan co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Nazwa miejsca docelowego „Besançon„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Milan autostazione

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Besançon

Kiedy przyjedziesz Besançon, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Besançon
 • Besançon

pociąg Mediolan do Besançon

Czy istnieje bezpośredni pociąg dla Mediolan-Besançon droga?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Mediolan do Besançon bez żadnych zmian.

Nocny pociąg Mediolan Besançon

Nie ma potrzeby płacenia za dodatkowy pokój hotelowy w Besançon gdy masz możliwość nocnego podróżowania pociągiem sypialnym.

Pociąg regionalny Mediolan Besançon

Pociąg dużych prędkości Mediolan Besançon

Podróżujące z prędkością od 200 km / h do 350 km / h pociągi te są najszybszym rozwiązaniem Mediolan do Besançon pociągiem.

Stacje odlotów w Mediolan

 • Milano Centrale
 • Milano Porta Garibaldi

Przybycie stacji kolejowych w Besançon

 • Besançon-Viotte
 • Besançon-Franche-Comté-TGV

Mediolan Besançon firmy kolejowe

Istnieje 3 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Mediolan i Besançon: Thello, SNCF i TGV Lyria.
Thello Mediolan BesançonSNCF Mediolan BesançonTGV Lyria Mediolan Besançon

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)