Podróżuj z Paryż do Besançon

Zorganizuj swoją podróż z Paryż do Besançon w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Paryż do Besançon w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Paryż
Besançon
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Paryż Besançon

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans327 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Paryż do Besançon?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Paryż Besançon, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Paryż Besançonklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Paryż i Besançon na mapie oraz na trasie Paryż Besançon i różne punkty korespondencji (Stacja Besançon-Viotte, Stacja Besançon-Franche-Comté-TGV, Dworzec autobusowy Besançon, Stacja Paris-Gare-de-Lyon, Stacja Paris-Est, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Besançon

Którzy przewoźnicy podróżują między Paryż a Besançon?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Paris Quai de Bercy do Paryż i to z Dijon (Bourgogne Francja)
ALSA to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Dijon (serwis na dworzec autobusowy Dijon w 1.2 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Firma autobusowa Isilines obraca się z dworca autobusowego Paris Galliéni do Paryż i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Sieć OUIBUS obejmuje linię autobusową między miastem Paryż (serwis na dworzec autobusowy Paris-Bercy w 2.9 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Firmy kolejowe
TGV Lyria oferuje linię Paryż-Besançon Pociąg TGV Lyria z dworca kolejowego Paris-Gare-de-Lyon (2.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Besançon-Franche-Comté-TGV w dniu przyjazdu (9.1 km od centrum)
SNCF obsługuje linię z Paryż do Besançon z odjeżdżającym pociągiem TGV Paris-Gare-de-Lyon dostać się do stacji kolejowej Besançon-Viotte (Franche-Comté Francja)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Paryż-Besançon (328 km)

Wszystkie rodzaje transportu Paryż Besançon

Na wycieczkę Paryż (Île-de-France, Francja) do Besançon (Franche-Comté, Francja) z odległości 327 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Paryż-Besançon co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu Isilines lub OUIBUS pod adresem Paryż, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBesançon (4.7 km z Besançon, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyParis Galliéni (od 4.7 km Paryż) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Besançon,
Pociąg Paryż Besançon jest bezpośredni.
Trenuje TGV Lyria lub TGV TGV Lyria lub SNCF do Besançon opuścić stację kolejową Paris-Gare-de-Lyon do Paryż, Przyjazd doBesançon będzie na stacji Besançon-Viotte (0.7 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Paryż-Besançon,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)