Podróżuj z Poznań do Berlin

Zorganizuj swoją podróż z Poznań do Berlin w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Poznań do Berlin w pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Poznań
Berlin
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Poznań Berlin

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans238 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Poznań do Berlin ?

Wybrałeś Berlin jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Poznań i jak znaleźć najlepsze Poznań do Berlin oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling i pociągi dostać się do Berlin, Wpisz daty podróży do Berlin wtedy Vivanoda zrobi resztę. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Poznań - Berlin oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Poznań, będziesz podróżować z Blablacar, Deutsche Bahn, Polskie Koleje Państwowe, Russian Railways lub FlixBus przez autobusy, carpooling lub pociągi,

Którzy przewoźnicy podróżują między Poznań a Berlin?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Poznań-Berlin (239 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Poznań-Berlin Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Poznan Glowny (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Poznań do Berlin z odjeżdżającym pociągiem Poznan Glowny dostać się do stacji kolejowej Berlin Hauptbahnhof (Berlin Niemcy)
Polskie Koleje Państwowe tworzy połączenie kolejowe Poznań-Berlin Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Poznan Glowny (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Poznan do Poznań i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)

Wszystkie rodzaje transportu Poznań Berlin

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Poznań do Berlin autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Poznań do Berlin, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Przystanki autobusowe Poznań

Zaleca się przybycie do Poznań dworzec autobusowy między 15 a 30 minut przed czasem odjazdu, w zależności od przewoźnika. Ogólnie miejsce docelowe „Berlin”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy FlixBus, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Poznan

Przyjazdy dworców autobusowych w Berlin

Po przybyciu autobusu Berlin, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Z których firm autokarowych podróżować Poznań i Berlin?

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa FlixBus Poznań Berlin,

FlixBus Poznań Berlin

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Poznań i Berlin i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Berlin,

 • Jesteś doprowadzony do Berlin przez profesjonalnych i doświadczonych kierowców, którzy budzą zaufanie i bezpieczeństwo!
 • Przy bardzo niskich cenach jest to prawie niemożliwe dla firm kolejowych lub firm przewozowych działających pomiędzy Poznań i Berlin oferować tańsze taryfy.
 • W trakcie podróży Poznań Berlin, nie musisz się martwić o autonomię smartfona lub komputera: gniazdka elektryczne w siedzeniu (i porty USB) zapobiegną awarii akumulatora.

pociąg Poznań do Berlin

Poznań Berlin firmy kolejowe

Istnieje 3 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Poznań i Berlin: Russian Railways, Deutsche Bahn i Polskie Koleje Państwowe.
Russian Railways Poznań BerlinDeutsche Bahn Poznań BerlinPolskie Koleje Państwowe Poznań Berlin

Pociąg międzymiastowy Poznań Berlin

Pociągi międzymiastowe obsługują najważniejsze miasta wzdłuż Poznań-Berlin trasa o lepszym czasie podróży w porównaniu z pociągami regionalnymi.

Nocny pociąg Poznań Berlin

Zamiast przybywać Berlin w nocy i zapłać pokój w hotelu, wolę odejść Poznań wieczorem z komfortem sypialnego pociągu wyposażonego w koi.

Pociąg regionalny Poznań Berlin

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Poznań do Berlin?

Rzeczywiście miasta Berlin i Poznań są połączone z bezpośrednim połączeniem kolejowym. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Berlin i może być mniej bezpośrednich pociągów z Poznań w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Poznań-Berlin bilet kolejowy na Vivanoda.

Dworce kolejowe z Poznań

 • Poznan Glowny

Dworce kolejowe w Berlin

 • Berlin Hauptbahnhof
 • Alexanderplatz
 • Berlin Ostbahnhof

Carpool z Poznań do Berlin

Zanim zarezerwujesz Poznań-Berlin jeździć, masz możliwość skontaktowania się z kierowcą, aby ustalić wszystkie szczegóły i warunki podróży. Płatność jest dokonywana na stronie naszego partnera; pozwala to uniknąć rozmowy z kierowcą o pieniądzach.

Ridesharing nie ma żadnego harmonogramu w przeciwieństwie do branży kolejowej, autobusowej lub lotniczej. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Poznań-Berlin jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Jest to interesujące w przypadku ostatniej podróży do Berlin,

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)