Podróżuj z Poznań do Gdańsk

Zorganizuj swoją podróż z Poznań do Gdańsk w pociąg, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Poznań do Gdańsk w samolot, pociąg, samochód

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Poznań
Gdańsk
/
  • Uzyskaj stawki
2
Poznań
Warszawa
Gdańsk
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Poznań Gdańsk

Sposoby transportusamolot, carpooling, pociąg
dystans245 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Poznań do Gdańsk ?

Gdańsk jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Poznań do Gdańsk oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi i carpooling podróżować do Gdańsk z Poznań Wpisz datę podróży do Gdańsk i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty i carpooling LOT Polish Airlines, OLT Express, Deutsche Bahn, Blablacar lub Ryanair do osiągnięcia Gdańsk,

Wszystkie rodzaje transportu Poznań Gdańsk

Na wycieczkę Poznań (Polska) do Gdańsk (Polska) z odległości 245 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Poznań-Gdańsk,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Gdańsk od Poznań ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Poznań-Warszawa i Warszawa-Gdańsk
Wyjście Poznań i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lawica POZ 6 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z Ryanair, OLT Express lub LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Rebiechowo (Gdańsk, Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Poznań do Gdańskbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPoznań-Warszawa i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EC 95 Deutsche Bahn do Warszawa opuścić stację kolejową Poznan Glowny do Poznań, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Poznań a Gdańsk?

Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Poznań-Warszawa Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Poznan Glowny (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Linie lotnicze
Ryanair wykonuje lot z lotniska Warsaw Modlin WMI znajduje się w 35 km centrum miasta Warszawa do Gdańsk (przybycie na lotnisko w Rebiechowo GDN)
LOT Polish Airlines zapewnia następujące obroty: z lotniska Lawica POZ (znajduje się na 6 km od środka Poznań, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Gdańsk (przybycie na lotnisko w Rebiechowo GDN)
OLT Express obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Gdańsk (obsługujący lotnisko w Rebiechowo GDN)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Poznań-Gdańsk (246 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)