Zalecana trasa
Poznań
Podróżuj bezpośrednio do Gdańsk wspólne przejazdy, loty
Gdańsk
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Poznań
Podróż pociąg, wspólne przejazdy do Warszawa
Warszawa
Podróż loty do Gdańsk
Gdańsk
Zobacz ceny

Jak dostać się z Poznań do Gdańsk?

Planujesz podróż do Poznań z Gdańsk i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Poznań do Gdańsk, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Poznań a Gdańsk, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (LOT Polish Airlines, OLT Express, Ryanair, Deutsche Bahn lub Blablacar), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Poznań a Gdańsk, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Poznań - Gdańsk.

Podczas podróży z Poznań do Gdańsk masz do wyboru kilka opcji transportu

Poznań Gdańsk pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Poznań Gdańsk jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Poznań Gdańsk

Wiele lotów łączy Poznań z Gdańsk każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Gdańsk w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Poznań Gdańsk

Wspólne przejazdy między Poznań a Gdańsk to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Gdańsk w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Poznań lub Gdańsk może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Poznań do Gdańsk dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Poznań Gdańsk

Miasto wyjazdu
Poznań
Polska
Miasto docelowe
Gdańsk
Polska
Odległość
245 km
Bezpośrednie połączenie
Brak bezpośredniego połączenia jakimkolwiek środkiem transportu
Wyszukaj bilety z Poznań do Gdańsk
Szukaj noclegów w Gdańsk
Zaplanuj swoją podróż z Poznań do Gdańsk z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Poznań do Gdańsk z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Poznań - Gdańsk, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak LOT Polish Airlines, OLT Express, Ryanair, Deutsche Bahn lub Blablacar, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Poznań a Gdańsk!

Porównanie środków transportu między Poznań a Gdańsk

Zalety i wady lotu z Poznań do Gdańsk?
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Poznań do Gdańsk, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Prędkość Lot pomiędzy Poznań a Gdańsk jest najszybszym sposobem na pokonanie 245 km pomiędzy Poznań a Gdańsk.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Gdańsk często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Poznań ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Poznań do Gdańsk mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Poznań do Gdańsk?
Krajobrazy Pociągi między Poznań a Gdańsk często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Poznań-Gdańsk jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Poznań Gdańsk mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Poznań Gdańsk mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady carpoolingu z Poznań do Gdańsk?
Przyjazność Carpooling z Poznań do Gdańsk jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Poznań do Gdańsk na środowisko.
Niezawodność Podczas podróży do Poznań i Gdańsk powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Komfort Podczas całej podróży z Poznań do Gdańsk musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.

Skąd wyruszyć w Poznań? Gdzie mogę dojechać w Gdańsk?

Stacje odlotów w Poznań

Poznan Glowny
Mapa

Lotniska odlotowe w Poznań

Lawica
Mapa

Lotniska przylotowe w Gdańsk

Rebiechowo
Mapa
Wyszukaj bilety z Poznań do Gdańsk
Szukaj noclegów w Gdańsk

Pociągi Poznań Gdańsk

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Poznań do Gdańsk, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Poznań do Gdańsk, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Poznań a Gdańsk.

Średni czas podróży pociągiem z Poznań do Gdańsk zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Gdańsk są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Poznań do Gdańsk. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Firmy kolejowe z Poznań do Gdańsk

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Szukaj biletów na pociągi z Poznań do Gdańsk

Loty Poznań Gdańsk

Linie lotnicze Poznań Gdańsk

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
OLT Express
OLT Express
Ryanair
Ryanair
Szukaj lotów Poznań Gdańsk

Carpool Poznań Gdańsk

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Poznań a Gdańsk, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Poznań a Gdańsk. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Czas trwania podróży z Poznań do Gdańsk zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Poznań i Gdańsk skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Platforma carpoolingowa Poznań Gdańsk

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Poznań Gdańsk
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu