Podróżuj z Poznań do Łódź

Zorganizuj swoją podróż z Poznań do Łódź w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Poznań do Łódź w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Poznań
Łódź
  • Uzyskaj stawki
2
Poznań
Warszawa
Łódź
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Poznań Łódź

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans188 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Poznań do Łódź?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Poznań Łódź, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Poznań Łódźklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Poznań i Łódź na mapie oraz na trasie Poznań Łódź i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Dworzec autobusowy Łódź Fabryczna, Lotnisko Lawica, Stacja Poznan Glowny) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Łódź

Wszystkie rodzaje transportu Poznań Łódź

Na wycieczkę Poznań (Polska) do Łódź (Polska) z odległości 188 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Poznań-Łódź,
Nie można przejść bezpośrednio z Poznań do Łódźbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPoznań-Warszawa i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EC 95 Deutsche Bahn do Warszawa opuścić stację kolejową Poznan Glowny do Poznań, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Poznań Łódź tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Warszawa-Łódź,
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyŁódź Fabryczna (2.2 km z Łódź, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa Lotnisko Chopina (od 7.2 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Łódź,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Łódź od Poznań, Możesz wziąć lotPoznań-Warszawa następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Poznań i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lawica POZ 6 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.

Którzy przewoźnicy podróżują między Poznań a Łódź?

Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Lawica POZ znajduje się w 6 km centrum miasta Poznań do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa Lotnisko Chopina do Warszawa i to z Łódź Fabryczna ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Warszawa (serwis na dworzec autobusowy Warszawa West w 3.7 km od centrum) i miasta Łódź gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Łódź Kaliska znajduje się około 2.5 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Poznań-Łódź (189 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Poznań-Warszawa Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Poznan Glowny (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)