Zalecana trasa
Poznań
Podróżuj bezpośrednio do Łódź wspólne przejazdy
Łódź
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Poznań
Podróż pociąg, loty, wspólne przejazdy do Warszawa
Warszawa
Podróż wspólne przejazdy, autobus do Łódź
Łódź
Zobacz ceny

Jak dostać się z Poznań do Łódź?

Planujesz podróż do Poznań z Łódź i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Poznań do Łódź, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Poznań a Łódź, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (LOT Polish Airlines, Deutsche Bahn, Blablacar, FlixBus lub LEO Express), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Poznań a Łódź, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Poznań - Łódź.

Podczas podróży z Poznań do Łódź masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Poznań do Łódź

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Poznań do Łódź, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Poznań Łódź pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Poznań Łódź jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Poznań Łódź

Wiele lotów łączy Poznań z Łódź każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Łódź w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Poznań Łódź

Wspólne przejazdy między Poznań a Łódź to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Łódź w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Poznań lub Łódź może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Poznań do Łódź dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Poznań Łódź

Miasto wyjazdu
Poznań
Polska
Miasto docelowe
Łódź
Polska
Odległość
188 km
Bezpośrednie połączenie
Brak bezpośredniego połączenia jakimkolwiek środkiem transportu
Wyszukaj bilety z Poznań do Łódź
Szukaj noclegów w Łódź
Zaplanuj swoją podróż z Poznań do Łódź z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Poznań do Łódź z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Poznań - Łódź, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak LOT Polish Airlines, Deutsche Bahn, Blablacar, FlixBus lub LEO Express, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Poznań a Łódź!

Porównanie środków transportu między Poznań a Łódź

Zalety i wady lotu z Poznań do Łódź?
Prędkość Lot pomiędzy Poznań a Łódź jest najszybszym sposobem na pokonanie 188 km pomiędzy Poznań a Łódź.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Poznań do Łódź, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Ceny Bilety lotnicze z Poznań do Łódź mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Łódź często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Poznań ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Poznań do Łódź?
Komfort Pociągi między Poznań a Łódź oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Dostępność Dworce kolejowe w Poznań i Łódź znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Koszt Bilety na pociąg Poznań Łódź mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Poznań Łódź mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Poznań do Łódź?
Ceny Bilety autobusowe z Poznań do Łódź są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Łódź (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Poznań - Łódź, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Komfort Autobusy relacji Poznań-Łódź mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Poznań do Łódź pokonują dystans 188 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Łódź.
Zalety i wady carpoolingu z Poznań do Łódź?
Przyjazność Carpooling z Poznań do Łódź jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Poznań do Łódź jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Niezawodność Podczas podróży do Poznań i Łódź powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.

Skąd wyruszyć w Poznań? Gdzie mogę dojechać w Łódź?

Stacje odlotów w Poznań

Poznan Glowny
Mapa

Lotniska odlotowe w Poznań

Lawica
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Łódź

Łódź Kaliska
Mapa
Łódź Fabryczna
Mapa
Wyszukaj bilety z Poznań do Łódź
Szukaj noclegów w Łódź

Autobus Poznań Łódź

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Poznań-Łódź wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Poznań-Łódź zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Poznań do Łódź na Vivanoda.

Częstotliwość odjazdów do Poznań z Łódź różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Łódź, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Autobusy między Poznań a Łódź zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Przedsiębiorstwa autobusowe Poznań Łódź

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Poznań Łódź

Pociągi Poznań Łódź

Bilety kolejowe z Poznań do Łódź można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Poznań a Łódź, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Poznań do Łódź z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Poznań do Łódź, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Poznań a Łódź.

Firmy kolejowe z Poznań do Łódź

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Szukaj biletów na pociągi z Poznań do Łódź

Loty Poznań Łódź

Linie lotnicze Poznań Łódź

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Szukaj lotów Poznań Łódź

Carpool Poznań Łódź

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Poznań do Łódź zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Poznań a Łódź. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Czas trwania podróży z Poznań do Łódź zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Platforma carpoolingowa Poznań Łódź

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Poznań Łódź
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu