Podróżuj z Poznań do Oslo

Zorganizuj swoją podróż z Poznań do Oslo w pociąg, autobus, prom, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Poznań do Oslo w samolot, prom, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Poznań
Oslo
/
 • Uzyskaj stawki
2
Poznań
Moss
Oslo
 • Uzyskaj stawki
3
Poznań
Berlin
Oslo
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
4
Poznań
Kopenhaga
Oslo
/
 • Uzyskaj stawki
5
Poznań
Malmo
Oslo
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Poznań Oslo

Sposoby transportusamolot, carpooling, prom, autobus, pociąg
dystans918 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Poznań do Oslo?

Oferujemy 5 tras w pociąg, autobus, prom, carpooling, samolot przygotować podróż Poznań Oslo, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, prom, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Poznań Osloklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Poznań i Oslo na mapie oraz na trasie Poznań Oslo i różne punkty korespondencji (Lotnisko Oslo Gardermoen, Dworzec autobusowy Oslo bstn Galleriet, Lotnisko Sandefjord, Stacja Morska Stena Line/DFDS Seaways Terminalen Oslo, Dworzec autobusowy Oslo, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Oslo

Którzy przewoźnicy podróżują między Poznań a Oslo?

Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Poznan do Poznań i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy) i między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin central bus station w 9.1 km od centrum) i miasta Oslo gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Oslo bstn Galleriet znajduje się około 1 km od centrum.
Bus4You to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Malmö Svävarterminalen do Malmo i to z Oslo bstn Galleriet ( Norwegia)
Firma autobusowa NettBuss obraca się między miastem Kopenhaga (serwis na dworzec autobusowy Köbenhavns Lufthavn w 7.3 km od centrum) i miasta Oslo gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Oslo bstn Galleriet znajduje się około 1 km od centrum.
Sieć Eurolines obejmuje linię autobusową z dworca autobusowego Kobenhavn do Kopenhaga i to z Oslo ( Norwegia)
Operator autobusowy Swebus zapewnia usługę autobusową między miastem Kopenhaga (serwis na dworzec autobusowy Köbenhavns Lufthavn w 7.3 km od centrum) i miasta Oslo gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Oslo bstn Galleriet znajduje się około 1 km od centrum.
Linie lotnicze
SAS - Scandinavian Airlines leci z lotniska Lawica POZ znajduje się w 6 km centrum miasta Poznań do Kopenhaga (przybycie na lotnisko w Copenhagen CPH) i z lotniska Copenhagen CPH (znajduje się na 8 km od środka Kopenhaga, Dania) do Oslo (obsługujący lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
Norwegian Air Shuttle zapewnia obrót z lotniska Lawica POZ znajduje się w 6 km centrum miasta Poznań do Oslo (przybycie na lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
Air Berlin obsługuje lot z lotniska Tegel TXL (znajduje się na 9 km od środka Berlin, Niemcy) do Oslo (obsługujący lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
Wizzair zapewnia łącze lotnicze z lotniska Lawica POZ znajduje się w 6 km centrum miasta Poznań do Oslo (przybycie na lotnisko w Sandefjord TRF)
Pakistan International Airlines wykonuje lot z lotniska Copenhagen CPH (znajduje się na 8 km od środka Kopenhaga, Dania) do Oslo (obsługujący lotnisko w Oslo Gardermoen OSL)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Lawica POZ znajduje się w 6 km centrum miasta Poznań do Moss (przybycie na lotnisko w Moss-Rygge RYG)
Wideroe obsługuje lot z lotniska Copenhagen CPH (znajduje się na 8 km od środka Kopenhaga, Dania) do Oslo (obsługujący lotnisko w Sandefjord TRF)
Firmy kolejowe
Polskie Koleje Państwowe oferuje linię Poznań-Berlin Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Poznan Glowny (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
NSB obsługuje linię z Moss do Oslo z odjeżdżającym pociągiem L21 Moss dostać się do stacji kolejowej Nationaltheatret ( Norwegia)
Deutsche Bahn tworzy połączenie kolejowe Poznań-Berlin Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Poznan Glowny (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Russian Railways oferuje linię z Poznań do Berlin z odjeżdżającym pociągiem Poznan Glowny dostać się do stacji kolejowej Berlin Hauptbahnhof (Berlin Niemcy)
Firmy spedycyjne
Łodzie DFDS Seaways zapewniają połączenie morskie między portem Copenhagen i to z Oslo (Stena Line/DFDS Seaways Terminalen Oslo w 1.3 km od miasta)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Poznań-Berlin (239 km)

Wszystkie rodzaje transportu Poznań Oslo

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Tanie loty z Poznań do Oslo

Aby pomóc Ci znaleźć tańsze loty do lotu Oslo, chcieliśmy dać ci kilka rad:

 • Zarezerwuj swój Poznań Oslo lot z dużym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepsze ceny. Jest to jedna z najważniejszych zasad w branży lotniczej: osoby podróżujące w interesach, które chcą wcześniej płacić mniej za rezerwację; osoby podróżujące służbowo chętnie płacą więcej, ale rezerwują do późna.
 • Bądź elastyczny dzięki datom podróży do Oslo, Ceny zmieniają się cały czas i różnią się z dnia na dzień. Ważną zaletą będzie posiadanie pewnej elastyczności.

Które linie lotnicze latają Poznań do Oslo ?

Zliczamy 2 linie lotnicze, które planują bezpośrednie połączenie między lotniskiem Poznań i jeden z Oslo: Norwegian Air Shuttle i Wizzair.
Norwegian Air Shuttle Poznań OsloWizzair Poznań Oslo

Lotnisko odlotu w Poznań

 • POZ Lawica

Lotnisko docelowe w Oslo

 • OSL Oslo Gardermoen
 • TRF Sandefjord

Poznań do Oslo autobus

Przystanki autobusowe Poznań

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Poznań co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Poznan

Przyjazdy dworców autobusowych w Oslo

W Oslo, upewnij się, że nie zostawiasz nic na siedzeniu ani w bagażniku autokaru.

 • Oslo bstn Galleriet
 • Oslo

pociąg Poznań do Oslo

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Poznań do Oslo?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Poznań do Oslo bez żadnych zmian.

Poznań Oslo firmy kolejowe

Istnieje 4 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Poznań i Oslo: Polskie Koleje Państwowe, NSB, Deutsche Bahn i Russian Railways.
Polskie Koleje Państwowe Poznań OsloNSB Poznań OsloDeutsche Bahn Poznań OsloRussian Railways Poznań Oslo

Dworce kolejowe z Poznań

 • Poznan Glowny

Dworce kolejowe w Oslo

 • Nationaltheatret

Carpool z Poznań do Oslo

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Poznań-Oslo z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

Poznań do Oslo prom

Zmień Kopenhaga i kontynuuj podróż do Oslo wejście na pokład jednego z promów DFDS Seaways.

Korzystanie wyłącznie z promu do podróży między tymi dwoma miastami (Poznań i Oslo) jest niewykonalne. Musisz połączyć przeprawę promową lot, pociąg, carpooling i autobus dostać się do miejsca docelowego na wakacje.

Jakie są Poznań Oslo firmy promowe?

Na Vivanoda znajdziesz wszystkie najlepsze ceny DFDS Seaways, które są jedynymi firmami promowymi obsługującymi oba połączenia Poznań i Oslo,

DFDS Seaways Poznań Oslo

Oslo terminale promowe

 • Stena Line/DFDS Seaways Terminalen Oslo

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)