Podróżuj z Poznań do Rzeszów

Zorganizuj swoją podróż z Poznań do Rzeszów w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Poznań do Rzeszów w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Poznań
Rzeszów
/
  • Uzyskaj stawki
2
Poznań
Kraków
Rzeszów
/
  • Uzyskaj stawki
3
Poznań
Warszawa
Rzeszów
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Poznań Rzeszów

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans440 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Poznań do Rzeszów?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Poznań Rzeszów, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Poznań Rzeszówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Poznań i Rzeszów na mapie oraz na trasie Poznań Rzeszów i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Rzeszow, Lotnisko Jasionka, Lotnisko Lawica, Stacja Poznan Glowny) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Rzeszów

Którzy przewoźnicy podróżują między Poznań a Rzeszów?

Linie lotnicze
LOT Polish Airlines leci z lotniska Lawica POZ znajduje się w 6 km centrum miasta Poznań do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Rzeszów (obsługujący lotnisko w Jasionka RZE)
OLT Express zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Rzeszów (przybycie na lotnisko w Jasionka RZE)
EuroLot obsługuje lot z lotniska Lawica POZ (znajduje się na 6 km od środka Poznań, Polska) do Kraków (obsługujący lotnisko w J. Paul II Balice International KRK)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Poznań-Warszawa Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Poznan Glowny (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Kraków Airport do Kraków i to z Rzeszow ( Polska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Poznań-Rzeszów (441 km)

Wszystkie rodzaje transportu Poznań Rzeszów

Na wycieczkę Poznań (Polska) do Rzeszów (Polska) z odległości 440 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Poznań-Rzeszów,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Rzeszów od Poznań ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Poznań-Warszawa i Warszawa-Rzeszów
Wyjście Poznań i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Lawica POZ 6 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z OLT Express lub LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Jasionka (Rzeszów, Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Poznań do Rzeszówbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPoznań-Warszawa i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EC 95 Deutsche Bahn do Warszawa opuścić stację kolejową Poznan Glowny do Poznań, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Poznań Rzeszów tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Kraków-Rzeszów,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyRzeszow (0.5 km z Rzeszów, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyKraków Airport (od 11 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Rzeszów,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)