Podróżuj z Poznań do Rzym

Zorganizuj swoją podróż z Poznań do Rzym w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Poznań do Rzym w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Poznań
Rzym
 • Uzyskaj stawki
2
Poznań
Berlin
Rzym
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Poznań
Bergamo
Rzym
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Poznań Rzym

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1215 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Poznań do Rzym?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Poznań Rzym, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Poznań Rzymklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Poznań i Rzym na mapie oraz na trasie Poznań Rzym i różne punkty korespondencji (Lotnisko Fiumicino, Lotnisko Ciampino, Dworzec autobusowy Roma Tiburtina, Lotnisko Lawica, Dworzec autobusowy Poznan, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Rzym

Wszystkie rodzaje transportu Poznań Rzym

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Tanie loty z Poznań do Rzym

Oto kilka wskazówek, które mogą być przydatne, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze oferty, z których można latać Poznań do Rzym:

 • Zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji Poznań Rzym lot kilka tygodni (a nawet miesięcy) z wyprzedzeniem. Z nielicznymi wyjątkami ceny rosną w miarę zbliżania się do daty wyjazdu, aby zaoszczędzić miejsca dla klientów biznesowych, którzy dokonują późnych rezerwacji i chcą zapłacić więcej.
 • Wolę latać do Rzym w dzień powszedni (od poniedziałku do czwartku) i bądź elastyczny. Taryfy są różne, niezależnie od tego, czy lot jest zaplanowany wcześnie rano, czy późnym wieczorem. Dlatego zaleca się, aby mieć znaczny stopień elastyczności.

Które linie lotnicze latają Poznań do Rzym ?

Zliczamy 2 linie lotnicze, które planują bezpośrednie połączenie między lotniskiem Poznań i jeden z Rzym: Wizzair i Ryanair.
Wizzair Poznań RzymRyanair Poznań Rzym

Lotnisko odlotu w Poznań

 • POZ Lawica

Lotnisko przylotu w Rzym

 • FCO Fiumicino
 • CIA Ciampino

pociąg Poznań do Rzym

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Poznań do Rzym?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Poznań do Rzym bez żadnych zmian.

Poznań Rzym firmy kolejowe

Oto 3 firm kolejowych, które możesz zabrać w podróż Rzym: Russian Railways, Polskie Koleje Państwowe i Deutsche Bahn.
Russian Railways Poznań RzymPolskie Koleje Państwowe Poznań RzymDeutsche Bahn Poznań Rzym

Stacje odlotów w Poznań

 • Poznan Glowny

Poznań do Rzym autobus

Niestety nie będziesz w stanie podróżować Poznań Rzym tylko autokarem. Musisz znaleźć inne środki transportu (carpooling, pociąg lub lot) osiągnąć Rzym,

Odjazdy dworców autobusowych w Poznań

Musisz dotrzeć do swojego Poznań zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Poznan

Przyjazdy dworców autobusowych w Rzym

Kiedy przyjedziesz Rzym, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Roma Tiburtina

Którzy przewoźnicy podróżują między Poznań a Rzym?

Linie lotnicze
Wizzair wykonuje lot z lotniska Lawica POZ znajduje się w 6 km centrum miasta Poznań do Rzym (przybycie na lotnisko w Fiumicino FCO)
Czech Airlines zapewnia następujące obroty: z lotniska Lawica POZ (znajduje się na 6 km od środka Poznań, Polska) do Praga (obsługujący lotnisko w Prague Ruzyne PRG) i z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Rzym (przybycie na lotnisko w Fiumicino FCO)
Smart Wings obsługuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Rzym (obsługujący lotnisko w Fiumicino FCO)
Alitalia zapewnia łącze lotnicze z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Rzym (przybycie na lotnisko w Fiumicino FCO)
Ryanair wykonuje lot z lotniska Lawica POZ (znajduje się na 6 km od środka Poznań, Polska) do Rzym (obsługujący lotnisko w Ciampino CIA)
Germanwings zapewnia obrót z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Rzym (przybycie na lotnisko w Fiumicino FCO)
Easyjet obsługuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Rzym (obsługujący lotnisko w Fiumicino FCO)
Air Berlin zapewnia łącze lotnicze z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Rzym (przybycie na lotnisko w Fiumicino FCO)
Job Air wykonuje lot z lotniska Lawica POZ (znajduje się na 6 km od środka Poznań, Polska) do Praga (obsługujący lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Poznan do Poznań i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Poznań-Berlin Pociąg z dworca kolejowego Poznan Glowny (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Polskie Koleje Państwowe obsługuje linię z Poznań do Berlin z odjeżdżającym pociągiem Euronight JanKiepura Poznan Glowny dostać się do stacji kolejowej Berlin Hauptbahnhof (Berlin Niemcy)
Deutsche Bahn tworzy połączenie kolejowe Poznań-Berlin Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Poznan Glowny (1.1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Poznań-Berlin (239 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)