Podróżuj z Praga do Karlovy Vary

Zorganizuj swoją podróż z Praga do Karlovy Vary w autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Praga do Karlovy Vary w samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Praga
Karlovy Vary
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Praga Karlovy Vary

Sposoby transportucarpooling, autobus
dystans112 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Praga do Karlovy Vary?

Oferujemy 1 tras w autobus, carpooling przygotować podróż Praga Karlovy Vary, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Praga Karlovy Varyklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Praga i Karlovy Vary na mapie oraz na trasie Praga Karlovy Vary i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Karlovy Vary (Terminál), Dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague), Dworzec autobusowy Prague Main Railway Station) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Karlovy Vary

Którzy przewoźnicy podróżują między Praga a Karlovy Vary?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Prague Main Railway Station do Praga i to z Karlovy Vary (Terminál) ( Republika Czeska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Praga-Karlovy Vary (112 km)

Wszystkie rodzaje transportu Praga Karlovy Vary

Na wycieczkę Praga (Republika Czeska) do Karlovy Vary (Republika Czeska) z odległości 112 km można pożyczyć 2 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Praga-Karlovy Vary co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Praga, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKarlovy Vary (Terminál) (0.6 km z Karlovy Vary, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyPrague Main Railway Station (od 1.2 km Praga) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Karlovy Vary,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Praga-Karlovy Vary,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)