Podróżuj z Praga do Łódź

Zorganizuj swoją podróż z Praga do Łódź w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Praga do Łódź w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Praga
Łódź
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Praga Łódź

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans399 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Praga do Łódź ?

Wybrałeś Łódź jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Praga i jak znaleźć najlepsze Praga do Łódź oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Wpisz daty podróży do Łódź wtedy Vivanoda zrobi resztę. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Praga, będziesz podróżować z LEO Express, FlixBus, Blablacar, LEO Express, Czech Airlines, Job Air, Russian Railways lub LOT Polish Airlines przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Którzy przewoźnicy podróżują między Praga a Łódź?

Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Job Air zapewnia obrót z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Ostrava (obsługujący lotnisko w Mosnov OSR)
Czech Airlines obsługuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Łódź (przybycie na lotnisko w Lodz Lublinek LCJ)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Ostrava-Svinov do Ostrava i to z Łódź Fabryczna ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy Prague Main Railway Station w 1.2 km od centrum) i miasta Łódź gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Łódź Kaliska znajduje się około 2.5 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Praga-Łódź (400 km)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Praga-Katowice Pociąg z dworca kolejowego Prague hlavní nádraží (1.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Katowice Glowny w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
LEO Express obsługuje linię z Praga do Ostrava z odjeżdżającym pociągiem Praha hl. n. dostać się do stacji kolejowej Ostrava Svinov ( Republika Czeska)

Wszystkie rodzaje transportu Praga Łódź

Na wycieczkę Praga (Republika Czeska) do Łódź (Polska) z odległości 399 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Praga-Łódź co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Praga, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyŁódź Kaliska (2.5 km z Łódź, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyPrague Main Railway Station (od 1.2 km Praga) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Łódź,
Lot bezpośredni Praga > Łódź będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Praga i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Prague Ruzyne PRG 12 km, za odprawę bagażu na lot do Łódź (lotnisko w Lodz Lublinek, Kod IATA: LCJ) obsługiwany przez Czech Airlines.
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Praga-Łódź,
Nie można przejść bezpośrednio z Praga do Łódźbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPraga-Ostrava i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje LEO Express do Ostrava opuścić stację kolejową Praha hl. n. do Praga, Przyjazd doOstrava będzie na stacji Ostrava Svinov (5.4 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)