Podróżuj z Praga do Ostrava

Zorganizuj swoją podróż z Praga do Ostrava w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Praga do Ostrava w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Praga
Ostrava
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Praga Ostrava

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans278 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Praga do Ostrava?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Praga Ostrava, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Praga Ostravaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Praga i Ostrava na mapie oraz na trasie Praga Ostrava i różne punkty korespondencji (Lotnisko Mosnov, Dworzec autobusowy Ostrava hl.n., Dworzec autobusowy Ostrava hl.n. LEO, Dworzec autobusowy Ostrava-Svinov, Stacja Ostrava Svinov, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Ostrava

Wszystkie rodzaje transportu Praga Ostrava

Na wycieczkę Praga (Republika Czeska) do Ostrava (Republika Czeska) z odległości 278 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Praga-Ostrava co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Praga, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyOstrava hl.n. LEO (2.4 km z Ostrava, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyPrague Main Railway Station (od 1.2 km Praga) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Ostrava,
Pociąg Praga Ostrava jest bezpośredni.
Trenuje LEO Express do Ostrava opuścić stację kolejową Praha hl. n. do Praga, Przyjazd doOstrava będzie na stacji Ostrava Svinov (5.4 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Praga-Ostrava,
Lot bezpośredni Praga > Ostrava będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Praga i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Prague Ruzyne PRG 12 km, za odprawę bagażu na lot do Ostrava (lotnisko w Mosnov, Kod IATA: OSR) obsługiwany przez Czech Airlines lub Job Air.

Którzy przewoźnicy podróżują między Praga a Ostrava?

Firmy kolejowe
LEO Express oferuje linię Praga-Ostrava Pociąg z dworca kolejowego Praha hl. n. (1.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Ostrava Svinov w dniu przyjazdu (5.4 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Bohumin do Ostrava z odjeżdżającym pociągiem Chopin Night Train Bohumin dostać się do stacji kolejowej Ostrava hlavní nádraží ( Republika Czeska)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Bohumín do Bohumin i to z Ostrava-Svinov ( Republika Czeska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy Prague Main Railway Station w 1.2 km od centrum) i miasta Ostrava gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Ostrava hl.n. LEO znajduje się około 2.4 km od centrum.
Linie lotnicze
Czech Airlines wykonuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Ostrava (przybycie na lotnisko w Mosnov OSR)
Job Air zapewnia obrót z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Ostrava (obsługujący lotnisko w Mosnov OSR)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Praga-Ostrava (279 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)