Podróżuj z Praga do Prerov

Zorganizuj swoją podróż z Praga do Prerov w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Praga do Prerov w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Praga
Prerov
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Praga Prerov

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans229 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Praga do Prerov ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Praga do Prerov? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Prerov z Praga, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Po prostu wprowadź datę podróży do Prerov a Vivanoda zajmie się resztą. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy ÖBB, LEO Express, Blablacar, FlixBus, Job Air lub Czech Airlines do osiągnięcia Prerov,

Którzy przewoźnicy podróżują między Praga a Prerov?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Prague Main Railway Station do Praga i to z Přerov ( Republika Czeska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Praga-Prerov (229 km)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Ostrava-Prerov Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Ostrava Svinov (5.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Prerov w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
LEO Express obsługuje linię z Praga do Prerov z odjeżdżającym pociągiem Praha hl. n. dostać się do stacji kolejowej Prerov ( Republika Czeska)
Linie lotnicze
Czech Airlines wykonuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Ostrava (przybycie na lotnisko w Mosnov OSR)
Job Air zapewnia obrót z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Ostrava (obsługujący lotnisko w Mosnov OSR)

Wszystkie rodzaje transportu Praga Prerov

Na wycieczkę Praga (Republika Czeska) do Prerov (Republika Czeska) z odległości 229 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Praga Prerov jest bezpośredni.
Trenuje LEO Express do Prerov opuścić stację kolejową Praha hl. n. do Praga, Przyjazd doPrerov będzie na stacji Prerov (1 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Praga-Prerov co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Praga, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyPřerov (0.9 km z Prerov, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyPrague Main Railway Station (od 1.2 km Praga) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Prerov,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Praga-Prerov,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Prerov od Praga, Możesz wziąć lotPraga-Ostrava następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Praga i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Prague Ruzyne PRG 12 km, za odprawę bagażu na lot do Ostrava (lotnisko w Mosnov, Kod IATA: OSR) obsługiwany przez Czech Airlines lub Job Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)