Podróżuj z Praga do Warszawa

Zorganizuj swoją podróż z Praga do Warszawa w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Praga do Warszawa w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Praga
Warszawa
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Praga
Ostrava
Warszawa
/
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Praga Warszawa

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans517 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Praga do Warszawa?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Praga Warszawa, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Praga Warszawaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Praga i Warszawa na mapie oraz na trasie Praga Warszawa i różne punkty korespondencji (Lotnisko Frederic Chopin, Dworzec autobusowy Warszawa West, Stacja Warszawa Centralna, Stacja Warszawa Wschodnia, Stacja Warszawa Zachodnia, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Warszawa

Którzy przewoźnicy podróżują między Praga a Warszawa?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Prague Main Railway Station do Praga i to z Warszawa West ( Polska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Ostrava (serwis na dworzec autobusowy Ostrava-Svinov w 5.5 km od centrum) i miasta Warszawa gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Warszawa West znajduje się około 3.7 km od centrum.
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Ostrava-Warszawa Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Ostrava Svinov (5.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
LEO Express obsługuje linię z Praga do Ostrava z odjeżdżającym pociągiem Praha hl. n. dostać się do stacji kolejowej Ostrava Svinov ( Republika Czeska)
Russian Railways tworzy połączenie kolejowe Praga-Warszawa Pociąg z dworca kolejowego Prague hlavní nádraží (1.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Linie lotnicze
Czech Airlines wykonuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Job Air zapewnia obrót z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Ostrava (obsługujący lotnisko w Mosnov OSR)
LOT Polish Airlines obsługuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Praga-Warszawa (519 km)

Wszystkie rodzaje transportu Praga Warszawa

Na wycieczkę Praga (Republika Czeska) do Warszawa (Polska) z odległości 517 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Praga-Warszawa co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Praga, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyPrague Main Railway Station (od 1.2 km Praga) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,
Pociąg Praga Warszawa jest bezpośredni.
Trenuje Russian Railways do Warszawa opuścić stację kolejową Prague hlavní nádraží do Praga, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Praga-Warszawa,
Lot bezpośredni Praga > Warszawa będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Praga i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Prague Ruzyne PRG 12 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez Czech Airlines lub LOT Polish Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)