Podróżuj z Praga do Wrocław

Zorganizuj swoją podróż z Praga do Wrocław w autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Praga do Wrocław w samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Praga
Wrocław
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Praga Wrocław

Sposoby transportucarpooling, autobus
dystans216 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Praga do Wrocław?

Oferujemy 1 tras w autobus, carpooling przygotować podróż Praga Wrocław, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Praga Wrocławklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Praga i Wrocław na mapie oraz na trasie Praga Wrocław i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Wroclaw, Dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague), Dworzec autobusowy Prague Main Railway Station) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Wrocław

Wszystkie rodzaje transportu Praga Wrocław

Na wycieczkę Praga (Republika Czeska) do Wrocław (Polska) z odległości 216 km można pożyczyć 2 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Praga-Wrocław co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Praga, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWroclaw (0.4 km z Wrocław, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyPrague Main Railway Station (od 1.2 km Praga) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Wrocław,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Praga-Wrocław,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)