Podróżuj z Rzeszów do Drezno

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Drezno w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Rzeszów do Drezno w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Drezno
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Wiedeń
Drezno
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Praga
Drezno
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Rzeszów
Brno
Drezno
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Drezno

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans594 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Rzeszów do Drezno ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Rzeszów do Drezno? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Musisz tylko podać datę wyjazdu do Drezno pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Rzeszów - Drezno oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Rzeszów, loty, pociągi, carpooling lub autobusy FlixBus, Blablacar, Emerald Airways, Darwin Airline, Hellö i Deutsche Bahn zabierze Cię do Drezno,

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Drezno?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Drezno (596 km)
Linie lotnicze
Darwin Airline wykonuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Drezno (przybycie na lotnisko w Dresden DRS)
Emerald Airways zapewnia obrót z lotniska Vienna-Schwechat International VIE (znajduje się na 18 km od środka Wiedeń, Austria) do Drezno (obsługujący lotnisko w Dresden DRS)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Drezno gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Dresden Neustadt znajduje się około 1.8 km od centrum.
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Brno do Brno i to z Dresden (Saksonia Niemcy)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Praga-Drezno Pociąg IC/EC 27 z dworca kolejowego Prague hlavní nádraží (1.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Dresden Hbf w dniu przyjazdu (1.2 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Drezno

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Drezno (Saksonia, Niemcy) z odległości 594 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Rzeszów-Drezno,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Drezno bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Brno i Brno-Drezno,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBrno (2 km z Brno, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Brno,Po przybyciu Brno, weź inny autobus Hellö, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Drezno (Saksonia Niemcy).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Drezno od Rzeszów, Możesz wziąć lotWiedeń-Drezno następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Wiedeń i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Vienna-Schwechat International VIE 18 km, za odprawę bagażu na lot do Drezno (lotnisko w Dresden, Kod IATA: DRS) obsługiwany przez Darwin Airline lub Emerald Airways.
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Dreznobez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPraga-Drezno i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje IC/EC 27 Deutsche Bahn do Drezno opuścić stację kolejową Prague hlavní nádraží do Praga, Przyjazd doDrezno będzie na stacji Dresden Hbf (1.2 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)