Podróżuj z Rzeszów do Duisburg

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Duisburg w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Rzeszów do Duisburg w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Paryż
Duisburg
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Warszawa
Duisburg
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Praga
Duisburg
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Rzeszów
Berlin
Duisburg
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
5
Rzeszów
Duisburg
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Duisburg

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1081 km
Linia bezpośredniaNie

Jak można przejść Rzeszów do Duisburg ?

Duisburg jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Rzeszów do Duisburg oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Wpisz datę podróży do Duisburg i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy FlixBus, Blablacar, ADAC PostBus, Adria Airways, Thalys, Polskie Koleje Państwowe, Deutsche Bahn lub OLT Express do osiągnięcia Duisburg,

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Duisburg

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Duisburg (Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy) z odległości 1081 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Duisburg bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Berlin i Berlin-Duisburg,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus FlixBus lub ADAC PostBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Duisburg (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy).
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Duisburgbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPraga-Duisburg i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje CityNightLine Kopernikus Deutsche Bahn do Duisburg opuścić stację kolejową Prague hlavní nádraží do Praga, Przyjazd doDuisburg będzie na stacji Duisburg Hbf (0.6 km od środka).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Duisburg od Rzeszów, Możesz wziąć lotRzeszów-Warszawa następnie wykonaj resztę podróży w carpooling,
Wyjście Rzeszów i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Jasionka RZE 8.6 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez OLT Express lub LOT Polish Airlines.
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w pociąg na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Duisburg?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Praga (542 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Praga-Duisburg Pociąg CityNightLine Kopernikus z dworca kolejowego Prague hlavní nádraží (1.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Duisburg Hbf w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
FlixTrain obsługuje linię z Berlin do Duisburg z odjeżdżającym pociągiem Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Duisburg Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Polskie Koleje Państwowe tworzy połączenie kolejowe Warszawa-Duisburg Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Warszawa Zachodnia (3.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Duisburg Hbf w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Thalys oferuje linię z Paryż do Duisburg z odjeżdżającym pociągiem Paris-Nord dostać się do stacji kolejowej Duisburg Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy) i między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Duisburg gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Duisburg znajduje się około 0.5 km od centrum.
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Duisburg (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Firma autobusowa ALSA obraca się między miastem Paryż (serwis na dworzec autobusowy Paris-Bercy w 2.9 km od centrum) i miasta Duisburg gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Duisburg znajduje się około 0.5 km od centrum.
Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Adria Airways obsługuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
EuroLot zapewnia łącze lotnicze z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Beauvais-Tille BVA)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)