Podróżuj z Rzeszów do Essen

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Essen w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Rzeszów do Essen w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Paryż
Essen
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Berlin
Essen
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Praga
Essen
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Rzeszów
Essen
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Essen

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1064 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Rzeszów do Essen?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Rzeszów Essen, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Rzeszów Essenklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Rzeszów i Essen na mapie oraz na trasie Rzeszów Essen i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Essen, Stacja Essen Hbf, Dworzec autobusowy Essen, Dworzec autobusowy Rzeszow, Lotnisko Jasionka) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Essen

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Essen

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Essen (Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy) z odległości 1064 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Essen bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Praga i Praga-Essen,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Essen (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy).
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Essenbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Essen i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje ICE FlixTrain lub Deutsche Bahn do Essen opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doEssen będzie na stacji Essen Hbf (0.8 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w autobus na pokrycie całej podróży.
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Essen od Rzeszów, Możesz wziąć lotRzeszów-Paryż następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Rzeszów i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Jasionka RZE 8.6 km, za odprawę bagażu na lot do Paryż (lotnisko w Paris Charles De Gaulle, Kod IATA: CDG) obsługiwany przez Adria Airways lub EuroLot.

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Essen?

Linie lotnicze
Adria Airways wykonuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Beauvais-Tille BVA)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Praga (542 km)
Firmy kolejowe
Thalys oferuje linię Paryż-Essen Pociąg z dworca kolejowego Paris-Nord (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Essen Hbf w dniu przyjazdu (0.8 km od centrum)
FlixTrain obsługuje linię z Berlin do Essen z odjeżdżającym pociągiem Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Essen Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Deutsche Bahn tworzy połączenie kolejowe Berlin-Essen Pociąg ICE z dworca kolejowego Berlin-Spandau (15 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Essen Hbf w dniu przyjazdu (0.8 km od centrum)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Essen gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Essen znajduje się około 0.9 km od centrum.
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Essen (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)