Podróżuj z Rzeszów do Frankfurt nad Menem

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Frankfurt nad Menem w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Rzeszów do Frankfurt nad Menem w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Frankfurt nad Menem
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Kraków
Frankfurt nad Menem
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Paryż
Frankfurt nad Menem
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Rzeszów
Wiedeń
Frankfurt nad Menem
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Frankfurt nad Menem

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans949 km
Linia bezpośredniaNie

Jak można przejść Rzeszów do Frankfurt nad Menem ?

Frankfurt nad Menem jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Rzeszów do Frankfurt nad Menem oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Frankfurt nad Menem, Wpisz datę podróży do Frankfurt nad Menem i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Rzeszów - Frankfurt nad Menem oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Rzeszów, loty, pociągi, carpooling lub autobusy FlixBus, Blablacar, Adria Airways, Austrian Airlines, Iran Air, Lufthansa, LOT Polish Airlines i Niki Airlines zabierze Cię do Frankfurt nad Menem,

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Frankfurt nad Menem

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Frankfurt nad Menem (Hesse, Niemcy) z odległości 949 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Frankfurt nad Menem od Rzeszów ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Rzeszów-Paryż i Paryż-Frankfurt nad Menem
Wyjście Rzeszów i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Jasionka RZE 8.6 km, za odprawę bagażu na lot do Paryż (lotnisko w Paris Charles De Gaulle, Kod IATA: CDG) obsługiwany przez Adria Airways lub EuroLot.Z Paryż, weź inny samolot z Air France, który cię zawiezie Frankfurt International (Frankfurt nad Menem, Niemcy).
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Frankfurt nad Menem bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Wiedeń i Wiedeń-Frankfurt nad Menem,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyVienna Stadion Center (3.7 km z Wiedeń, Austria). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Wiedeń,Po przybyciu Wiedeń, weź inny autobus FlixBus lub Hellö, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Frankfurt nad Menem (Hesse Niemcy).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Kraków może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Frankfurt nad Menembez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWiedeń-Frankfurt nad Menem i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje ICE lub Euronight Deutsche Bahn lub ÖBB do Frankfurt nad Menem opuścić stację kolejową Wien Westbahnhof do Wiedeń, Przyjazd doFrankfurt nad Menem będzie na stacji Frankfurt (Main) Hbf (1.3 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Frankfurt nad Menem?

Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z Vienna Stadion Center (Wiedeń Austria) i między miastem Wiedeń (serwis na dworzec autobusowy Vienna Erdberg w 3.7 km od centrum) i miasta Frankfurt nad Menem gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Frankfurt central station znajduje się około 1.5 km od centrum.
ALSA to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Paris-Bercy do Paryż i to z Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hesse Niemcy)
Firma autobusowa Hellö obraca się między miastem Wiedeń (serwis na dworzec autobusowy (VIB) Vienna International Busterminal w 0.1 km od centrum) i miasta Frankfurt nad Menem gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 1.2 km od centrum.
Linie lotnicze
Niki Airlines wykonuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Frankfurt nad Menem (obsługujący lotnisko w Frankfurt International FRA)
Lufthansa obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA)
Adria Airways zapewnia łącze lotnicze z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Iran Air wykonuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA)
Austrian Airlines zapewnia obrót z lotniska Vienna-Schwechat International VIE (znajduje się na 18 km od środka Wiedeń, Austria) do Frankfurt nad Menem (obsługujący lotnisko w Frankfurt International FRA)
Air France obsługuje lot z lotniska Paris Charles De Gaulle CDG znajduje się w 23 km centrum miasta Paryż do Frankfurt nad Menem (przybycie na lotnisko w Frankfurt International FRA)
EuroLot zapewnia łącze lotnicze z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Beauvais-Tille BVA)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Kraków (147 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Wiedeń-Frankfurt nad Menem Pociąg ICE z dworca kolejowego Wien Westbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Frankfurt (Main) Hbf w dniu przyjazdu (1.3 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Wiedeń do Frankfurt nad Menem z odjeżdżającym pociągiem Euronight Wien Hütteldorf dostać się do stacji kolejowej Frankfurt (Main) Hbf (Hesse Niemcy)
Russian Railways tworzy połączenie kolejowe Paryż-Frankfurt nad Menem Pociąg z dworca kolejowego Paris-Est (2.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Frankfurt (Main) Süd w dniu przyjazdu (1.4 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)