Podróżuj z Rzeszów do Freiburg

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Freiburg w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Rzeszów do Freiburg w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Berlin
Freiburg
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Paryż
Freiburg
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Freiburg
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Freiburg

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans966 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Rzeszów do Freiburg?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Rzeszów Freiburg, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Rzeszów Freiburgklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Rzeszów i Freiburg na mapie oraz na trasie Rzeszów Freiburg i różne punkty korespondencji (Stacja Freiburg (Breisgau) Hbf, Dworzec autobusowy Freiburg, Hauptbahnhof, Dworzec autobusowy Rzeszow, Lotnisko Jasionka) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Freiburg

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Freiburg

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Freiburg (Dolna Saksonia, Niemcy) z odległości 966 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Freiburg bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Berlin i Berlin-Freiburg,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Freiburg (Dolna Saksonia Niemcy).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Freiburg od Rzeszów, Możesz wziąć lotRzeszów-Paryż następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Rzeszów i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Jasionka RZE 8.6 km, za odprawę bagażu na lot do Paryż (lotnisko w Paris Charles De Gaulle, Kod IATA: CDG) obsługiwany przez Adria Airways lub EuroLot.
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Freiburgbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Freiburg i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje ICE Deutsche Bahn do Freiburg opuścić stację kolejową Berlin-Spandau do Berlin, Przyjazd doFreiburg będzie na stacji Freiburg (Breisgau) Hbf (657 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Berlin może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w pociąg na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Freiburg?

Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy) i między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Freiburg gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Freiburg, Hauptbahnhof znajduje się około 657 km od centrum.
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Freiburg Pociąg ICE z dworca kolejowego Berlin-Spandau (15 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Freiburg (Breisgau) Hbf w dniu przyjazdu (657 km od centrum)
Linie lotnicze
Adria Airways wykonuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Beauvais-Tille BVA)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Berlin (659 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)