Podróżuj z Rzeszów do Hamburg

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Hamburg w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Rzeszów do Hamburg w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Wiedeń
Hamburg
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Berlin
Hamburg
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Hamburg
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Hamburg

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans912 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Rzeszów do Hamburg?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Rzeszów Hamburg, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Rzeszów Hamburgklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Rzeszów i Hamburg na mapie oraz na trasie Rzeszów Hamburg i różne punkty korespondencji (Stacja Hamburg Dammtor, Stacja Hamburg Hbf, Stacja Hamburg-Altona, Stacja Hamburg-Harburg, Dworzec autobusowy Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Hamburg

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Hamburg

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Hamburg (Hamburg, Niemcy) z odległości 912 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Hamburg bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Berlin i Berlin-Hamburg,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus ADAC PostBus, Berlin Shuttle lub FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Hamburg (Hamburg Niemcy).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Hamburg od Rzeszów, Możesz wziąć lotWiedeń-Hamburg następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Wiedeń i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Vienna-Schwechat International VIE 18 km, za odprawę bagażu na lot do Hamburg (lotnisko w Fuhlsbuettel, Kod IATA: HAM) obsługiwany przez Lufthansa, Air Berlin lub Austrian Airlines.
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Berlin może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w pociąg na pokrycie całej podróży.
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Hamburgbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Hamburg i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje IRE IRE Deutsche Bahn do Hamburg opuścić stację kolejową Berlin Zoologischer Garten do Berlin, Przyjazd doHamburg będzie na stacji Hamburg Hbf (1 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Hamburg?

Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy) i między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Hamburg gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 1.4 km od centrum.
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hamburg Niemcy)
Firma autobusowa Berlin Shuttle obraca się między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Hamburg gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 1.4 km od centrum.
Linie lotnicze
Lufthansa wykonuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Hamburg (przybycie na lotnisko w Fuhlsbuettel HAM)
Air Berlin zapewnia obrót z lotniska Vienna-Schwechat International VIE (znajduje się na 18 km od środka Wiedeń, Austria) do Hamburg (obsługujący lotnisko w Fuhlsbuettel HAM)
Austrian Airlines obsługuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Hamburg (przybycie na lotnisko w Fuhlsbuettel HAM)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Berlin (659 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Hamburg Pociąg IRE IRE z dworca kolejowego Berlin Zoologischer Garten (5.7 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Hamburg Hbf w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Wiedeń do Hamburg z odjeżdżającym pociągiem Euronight Hans Albert Wien Hütteldorf dostać się do stacji kolejowej Hamburg Dammtor (Hamburg Niemcy)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)