Podróżuj z Rzeszów do Hannover

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Hannover w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Rzeszów do Hannover w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Wiedeń
Hannover
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Warszawa
Hannover
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Paryż
Hannover
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Rzeszów
Berlin
Hannover
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
5
Rzeszów
Hannover
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Hannover

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans891 km
Linia bezpośredniaNie

Jak podróżować z Rzeszów do Hannover ?

Hannover jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Rzeszów do Hannover oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Hannover z Rzeszów, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Musisz tylko podać datę wyjazdu do Hannover pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Rzeszów - Hannover oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy FlixBus, Blablacar, Germanwings, OLT Express, Air Berlin, Polskie Koleje Państwowe, ADAC PostBus lub FlixTrain do osiągnięcia Hannover,

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Hannover

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Hannover (Dolna Saksonia, Niemcy) z odległości 891 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Hannover bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Berlin i Berlin-Hannover,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus FlixBus lub ADAC PostBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Hannover (Dolna Saksonia Niemcy).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Hannover od Rzeszów, Możesz wziąć lotRzeszów-Warszawa następnie wykonaj resztę podróży w carpooling,
Wyjście Rzeszów i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Jasionka RZE 8.6 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez OLT Express lub LOT Polish Airlines.
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Hannoverbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Hannover i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje ICE Deutsche Bahn lub FlixTrain do Hannover opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doHannover będzie na stacji Hannover Hbf (0.7 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Berlin może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w pociąg na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Hannover?

Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy) i między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Hannover gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Hannover - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.9 km od centrum.
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Hannover - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Dolna Saksonia Niemcy)
Firma autobusowa Eurolines obraca się między miastem Paryż (serwis na dworzec autobusowy Paris Galliéni w 4.7 km od centrum) i miasta Hannover gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Hannover - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.9 km od centrum.
Linie lotnicze
Air Berlin wykonuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Hannover (przybycie na lotnisko w Hanover HAJ)
OLT Express zapewnia obrót z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Adria Airways obsługuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Germanwings zapewnia łącze lotnicze z lotniska Vienna-Schwechat International VIE (znajduje się na 18 km od środka Wiedeń, Austria) do Hannover (obsługujący lotnisko w Hanover HAJ)
EuroLot wykonuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Paryż (przybycie na lotnisko w Beauvais-Tille BVA)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Hannover Pociąg ICE z dworca kolejowego Berlin-Spandau (15 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Hannover Hbf w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Warszawa do Hannover z odjeżdżającym pociągiem Warszawa Wschodnia dostać się do stacji kolejowej Hannover Hbf (Dolna Saksonia Niemcy)
Polskie Koleje Państwowe tworzy połączenie kolejowe Warszawa-Hannover Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Warszawa Zachodnia (3.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Hannover Hbf w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
ÖBB oferuje linię z Wiedeń do Hannover z odjeżdżającym pociągiem Euronight Hans Albert Wien Hütteldorf dostać się do stacji kolejowej Hannover Hbf (Dolna Saksonia Niemcy)
FlixTrain obsługuje linię Berlin-Hannover Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Hannover Hbf w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Berlin (659 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)