Podróżuj z Rzeszów do Karlsruhe

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Karlsruhe w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Rzeszów do Karlsruhe w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Paryż
Karlsruhe
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Praga
Karlsruhe
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Wiedeń
Karlsruhe
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Rzeszów
Karlsruhe
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Karlsruhe

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans987 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Rzeszów do Karlsruhe?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Rzeszów Karlsruhe, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Rzeszów Karlsruheklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Rzeszów i Karlsruhe na mapie oraz na trasie Rzeszów Karlsruhe i różne punkty korespondencji (Stacja Karlsruhe Hbf, Dworzec autobusowy Karlsruhe, Dworzec autobusowy Rzeszow, Lotnisko Jasionka) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Karlsruhe

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Karlsruhe?

Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Paryż (przybycie na lotnisko w Beauvais-Tille BVA)
Adria Airways zapewnia obrót z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Paryż (obsługujący lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Firmy kolejowe
SNCF oferuje linię Paryż-Karlsruhe Pociąg TGV z dworca kolejowego Paris-Est (2.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Karlsruhe Hbf w dniu przyjazdu (1.6 km od centrum)
Deutsche Bahn obsługuje linię z Praga do Karlsruhe z odjeżdżającym pociągiem CityNightLine Canopus Prague hlavní nádraží dostać się do stacji kolejowej Karlsruhe Hbf (Baden-Württemberg Niemcy)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z Vienna Stadion Center (Wiedeń Austria) i między miastem Wiedeń (serwis na dworzec autobusowy (VIB) Vienna International Busterminal w 0.1 km od centrum) i miasta Karlsruhe gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Karlsruhe znajduje się około 1.7 km od centrum.
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego (VIB) Vienna International Busterminal do Wiedeń i to z Karlsruhe (Baden-Württemberg Niemcy)
Firma autobusowa Eurolines obraca się między miastem Paryż (serwis na dworzec autobusowy Paris Galliéni w 4.7 km od centrum) i miasta Karlsruhe gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Karlsruhe znajduje się około 1.7 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Praga (542 km)

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Karlsruhe

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Karlsruhe (Baden-Württemberg, Niemcy) z odległości 987 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Rzeszów-Karlsruhe bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Rzeszów-Wiedeń i Wiedeń-Karlsruhe,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyVienna Stadion Center (3.7 km z Wiedeń, Austria). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Wiedeń,Po przybyciu Wiedeń, weź inny autobus FlixBus lub Hellö, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Karlsruhe (Baden-Württemberg Niemcy).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Karlsruhe od Rzeszów, Możesz wziąć lotRzeszów-Paryż następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Rzeszów i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Jasionka RZE 8.6 km, za odprawę bagażu na lot do Paryż (lotnisko w Paris Charles De Gaulle, Kod IATA: CDG) obsługiwany przez EuroLot lub Adria Airways.
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Karlsruhebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguPraga-Karlsruhe i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje CityNightLine Canopus Deutsche Bahn do Karlsruhe opuścić stację kolejową Prague hlavní nádraží do Praga, Przyjazd doKarlsruhe będzie na stacji Karlsruhe Hbf (1.6 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Rzeszów-Praga może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w pociąg na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)