Rzeszów
Podróżuj bezpośrednio do Katowice wspólne przejazdy, autobus, loty
Katowice
Zobacz ceny

Jak dostać się z Rzeszów do Katowice?

Planujesz podróż do Rzeszów z Katowice i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Rzeszów do Katowice, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Rzeszów a Katowice, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, LEO Express, Blablacar lub OLT Express), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Rzeszów a Katowice, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Rzeszów - Katowice.

Podczas podróży z Rzeszów do Katowice masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Rzeszów do Katowice

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Rzeszów do Katowice, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Loty Rzeszów Katowice

Wiele lotów łączy Rzeszów z Katowice każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Katowice w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Rzeszów Katowice

Wspólne przejazdy między Rzeszów a Katowice to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Katowice w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Rzeszów lub Katowice może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Rzeszów do Katowice dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Rzeszów Katowice

Miasto wyjazdu
Rzeszów
Polska
Miasto docelowe
Katowice
Polska
Odległość
214 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie wspólne przejazdy, autobus oraz loty
Wyszukaj bilety z Rzeszów do Katowice
Szukaj noclegów w Katowice
Zaplanuj swoją podróż z Rzeszów do Katowice z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Rzeszów do Katowice z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Rzeszów - Katowice, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, LEO Express, Blablacar lub OLT Express, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Rzeszów a Katowice!

Porównanie środków transportu między Rzeszów a Katowice

Zalety i wady podróżowania autobusem z Rzeszów do Katowice?
Ceny Bilety autobusowe z Rzeszów do Katowice są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Katowice (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Rzeszów - Katowice, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Rzeszów - Katowice są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Czas podróży Autobusy z Rzeszów do Katowice pokonują dystans 214 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Katowice.
Komfort Autobusy relacji Rzeszów-Katowice mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Zalety i wady lotu z Rzeszów do Katowice?
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Rzeszów do Katowice, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Prędkość Lot pomiędzy Rzeszów a Katowice jest najszybszym sposobem na pokonanie 214 km pomiędzy Rzeszów a Katowice.
Ceny Bilety lotnicze z Rzeszów do Katowice mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Katowice często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Rzeszów ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Katowice mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady carpoolingu z Rzeszów do Katowice?
Przyjazność Carpooling z Rzeszów do Katowice jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Rzeszów do Katowice jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Rzeszów do Katowice na środowisko.
Niezawodność Podczas podróży do Rzeszów i Katowice powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Komfort Podczas całej podróży z Rzeszów do Katowice musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.

Skąd wyruszyć w Rzeszów? Gdzie mogę dojechać w Katowice?

Dworce autobusowe w Rzeszów

Rzeszow
Mapa

Lotniska odlotowe w Rzeszów

Jasionka
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Katowice

Katowice
Mapa
Katowice Andrzeja
Mapa

Lotniska przylotowe w Katowice

Pyrzowice
Mapa
Wyszukaj bilety z Rzeszów do Katowice
Szukaj noclegów w Katowice

3 rady jak taniej podróżować między Rzeszów a Katowice

Zdecydowałeś się na podróż z Rzeszów do Katowice i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Rzeszów do Katowice.

  • 1. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Rzeszów do Katowice. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Katowice.
  • 2. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Rzeszów do Katowice, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Katowice i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 3. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Rzeszów-Katowice są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Katowice w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Rzeszów-Katowice. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Katowice.

Autobus Rzeszów Katowice

Autobusy między Rzeszów a Katowice zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Czas trwania podróży autobusem między Rzeszów a Katowice zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Katowice w danym dniu podróży.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Rzeszów-Katowice. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Większość autobusów na trasie Rzeszów-Katowice jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Rzeszów-Katowice zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Rzeszów do Katowice na Vivanoda.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Rzeszów-Katowice, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Przedsiębiorstwa autobusowe Rzeszów Katowice

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Rzeszów Katowice

Loty Rzeszów Katowice

Linie lotnicze Rzeszów Katowice

OLT Express
OLT Express
Szukaj lotów Rzeszów Katowice

Carpool Rzeszów Katowice

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Średni koszt przejazdu z Rzeszów do Katowice zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Rzeszów do Katowice, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Rzeszów i Katowice skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Rzeszów a Katowice. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Czas trwania podróży z Rzeszów do Katowice zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Rzeszów a Katowice, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Platforma carpoolingowa Rzeszów Katowice

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Rzeszów Katowice
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu