Podróżuj z Rzeszów do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Katowice w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Rzeszów do Katowice w samolot, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Rzeszów
Katowice
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Katowice

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans214 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Rzeszów do Katowice ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Rzeszów do Katowice? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling i loty w jednym wyszukiwaniu. Musisz tylko podać datę wyjazdu do Katowice pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Rzeszów - Katowice oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Rzeszów, loty, carpooling lub autobusy Blablacar, LEO Express, FlixBus i OLT Express zabierze Cię do Katowice,

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Katowice

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Tanie loty z Rzeszów do Katowice

Które linie lotnicze latają Rzeszów do Katowice ?

Ten lot jest zaplanowany tylko przez jedną linię lotniczą: OLT Express.
OLT Express Rzeszów Katowice

Tanie loty do Katowice czasami nie są tak łatwe do zdobycia, ale chcielibyśmy przypomnieć kilka wskazówek:

 • Wolę latać do Katowice w dzień powszedni (od poniedziałku do czwartku) i bądź elastyczny. Taryfy są różne, niezależnie od tego, czy lot jest zaplanowany wcześnie rano, czy późnym wieczorem. Dlatego zaleca się, aby mieć znaczny stopień elastyczności.
 • Zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji Rzeszów Katowice lot kilka tygodni (a nawet miesięcy) z wyprzedzeniem. Z nielicznymi wyjątkami ceny rosną w miarę zbliżania się do daty wyjazdu, aby zaoszczędzić miejsca dla klientów biznesowych, którzy dokonują późnych rezerwacji i chcą zapłacić więcej.

Lotnisko odlotu w Rzeszów

 • RZE Jasionka

Lotnisko przylotu w Katowice

 • KTW Pyrzowice

Carpool z Rzeszów do Katowice

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Na pewno masz większe szanse na zdobycie Rzeszów-Katowice jeździ w poszukiwaniu z trzydniowym wyprzedzeniem niż miesiąc. Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Katowice,

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Rzeszów-Katowice przejazdy samochodem z innymi. Zamiast jechać samemu samochodem z Rzeszów do Katowice, pozwala kierowcom dzielić koszty podróży z innymi pasażerami.

Rzeszów do Katowice autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Rzeszów do Katowice, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Firmy autokarowe w Internecie Rzeszów Katowice wycieczka

Podróż autokarem Rzeszów Katowice obsługuje tylko jedna firma autobusowa: FlixBus.

FlixBus Rzeszów Katowice

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Rzeszów i Katowice i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Aby zachęcić Cię do autobusu Katowice, oto kilka argumentów, które cię przekonają.

 • Będziesz podróżować z Rzeszów do Katowicew nowoczesnym i wygodnym autobusie. Rozkładane fotele z większą przestrzenią na nogi i toaletami zapewniają komfort, którego potrzebujesz, aby cieszyć się czasem na pokładzie.
 • Latem zapomnij o fali upałów dzięki klimatyzacji prawie we wszystkich Rzeszów Katowice autokary są wyposażone w.
 • Bardzo niskie ceny! NaRzeszów Katowice linia, taryfy przewoźnika są często bezkonkurencyjne w porównaniu do innych środków transportu: przejazdy samochodem lub pociągiem.

Odjazdy dworców autobusowych w Rzeszów

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Rzeszów co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Ogólnie miejsce docelowe „Katowice”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Rzeszow

Przyjazdy dworców autobusowych w Katowice

Po przybyciu autobusu Katowice, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Katowice Andrzeja
 • Katowice

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Katowice?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z Katowice Andrzeja ( Polska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Katowice (215 km)
Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Katowice (przybycie na lotnisko w Pyrzowice KTW)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)