Podróżuj z Rzeszów do Poznań

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Poznań w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Rzeszów do Poznań w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Poznań
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Kraków
Poznań
/
  • Uzyskaj stawki
3
Rzeszów
Warszawa
Poznań
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Poznań

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans440 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Rzeszów do Poznań?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Rzeszów Poznań, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Rzeszów Poznańklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Rzeszów i Poznań na mapie oraz na trasie Rzeszów Poznań i różne punkty korespondencji (Lotnisko Lawica, Stacja Poznan Glowny, Dworzec autobusowy Rzeszow, Lotnisko Jasionka) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Poznań

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Poznań

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Poznań (Polska) z odległości 440 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Rzeszów-Poznań,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Poznań od Rzeszów ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Rzeszów-Warszawa i Warszawa-Poznań
Wyjście Rzeszów i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Jasionka RZE 8.6 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez OLT Express lub LOT Polish Airlines.Z Warszawa, weź inny samolot z LOT Polish Airlines, który cię zawiezie Lawica (Poznań, Polska).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Rzeszów Poznań tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Rzeszów-Kraków,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKrakow (0.5 km z Kraków, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kraków,
Nie można przejść bezpośrednio z Rzeszów do Poznańbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Poznań i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje EC 95 Deutsche Bahn do Poznań opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doPoznań będzie na stacji Poznan Glowny (1.1 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Poznań?

Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
LOT Polish Airlines zapewnia następujące obroty: z lotniska Jasionka RZE (znajduje się na 8.6 km od środka Rzeszów, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Poznań (przybycie na lotnisko w Lawica POZ)
EuroLot obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Poznań (obsługujący lotnisko w Lawica POZ)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Warszawa-Poznań Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Poznan Glowny w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Poznań (441 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Rzeszow do Rzeszów i to z Krakow ( Polska)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)