Podróżuj z Szczecin do Gdańsk

Zorganizuj swoją podróż z Szczecin do Gdańsk w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Szczecin do Gdańsk w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Szczecin
Gdańsk
  • Uzyskaj stawki
2
Szczecin
Berlin
Gdańsk
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Szczecin Gdańsk

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans288 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Szczecin do Gdańsk?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Szczecin Gdańsk, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Szczecin Gdańskklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Szczecin i Gdańsk na mapie oraz na trasie Szczecin Gdańsk i różne punkty korespondencji (Lotnisko Rebiechowo, Dworzec autobusowy Gdansk, Dworzec autobusowy Szczecin, Stacja Szczecin, Glowny, Stacja Szczecin, Gumience) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Gdańsk

Którzy przewoźnicy podróżują między Szczecin a Gdańsk?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy IC Bus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Szczecin do Szczecin i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Gdańsk gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Gdansk znajduje się około 1.3 km od centrum.
Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Gdańsk (przybycie na lotnisko w Rebiechowo GDN)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Szczecin-Berlin Pociąg RB66 z dworca kolejowego Szczecin, Glowny (1.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin-Gesundbrunnen w dniu przyjazdu (3.3 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Szczecin-Gdańsk (289 km)

Wszystkie rodzaje transportu Szczecin Gdańsk

Na wycieczkę Szczecin (Polska) do Gdańsk (Polska) z odległości 288 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Szczecin-Gdańsk,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Szczecin-Gdańsk bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Szczecin-Berlin i Berlin-Gdańsk,
Wsiadasz do autobusu IC Bus pod adresem Szczecin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowySzczecin (od 0.9 km Szczecin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Gdańsk ( Polska).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Gdańsk od Szczecin, Możesz wziąć lotBerlin-Gdańsk następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Berlin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Tegel TXL 9 km, za odprawę bagażu na lot do Gdańsk (lotnisko w Rebiechowo, Kod IATA: GDN) obsługiwany przez OLT Express.
Nie można przejść bezpośrednio z Szczecin do Gdańskbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguSzczecin-Berlin i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje RB66 Deutsche Bahn do Berlin opuścić stację kolejową Szczecin, Glowny do Szczecin, Przyjazd doBerlin będzie na stacji Berlin-Gesundbrunnen (3.3 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)