Szczecin
Podróżuj bezpośrednio do Gdańsk autobus, pociąg, wspólne przejazdy
Gdańsk
Zobacz ceny

Jak dostać się z Szczecin do Gdańsk?

Planujesz podróż do Szczecin z Gdańsk i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Szczecin do Gdańsk, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Szczecin a Gdańsk, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, LEO Express, Blablacar lub PKP Intercity), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Szczecin a Gdańsk, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Szczecin - Gdańsk.

Podczas podróży z Szczecin do Gdańsk masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Szczecin do Gdańsk

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Szczecin do Gdańsk, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Szczecin Gdańsk pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Szczecin Gdańsk jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Szczecin Gdańsk

Wspólne przejazdy między Szczecin a Gdańsk to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Gdańsk w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Szczecin lub Gdańsk może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Szczecin do Gdańsk dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Szczecin Gdańsk

Miasto wyjazdu
Szczecin
Polska
Miasto docelowe
Gdańsk
Polska
Odległość
288 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, pociąg oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Szczecin do Gdańsk
Szukaj noclegów w Gdańsk
Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Gdańsk z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Gdańsk z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Szczecin - Gdańsk, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, LEO Express, Blablacar lub PKP Intercity, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Szczecin a Gdańsk!

Porównanie środków transportu między Szczecin a Gdańsk

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Szczecin do Gdańsk?
Prędkość Pociągi z Szczecin do Gdańsk są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Szczecin-Gdańsk jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Dostępność Dworce kolejowe w Szczecin i Gdańsk znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Koszt Bilety na pociąg Szczecin Gdańsk mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Szczecin Gdańsk mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Szczecin do Gdańsk?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Szczecin - Gdańsk, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Szczecin do Gdańsk są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Gdańsk (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Szczecin - Gdańsk są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Szczecin-Gdańsk mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Szczecin do Gdańsk pokonują dystans 288 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Gdańsk.
Zalety i wady carpoolingu z Szczecin do Gdańsk?
Przyjazność Carpooling z Szczecin do Gdańsk jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Szczecin do Gdańsk jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Szczecin do Gdańsk na środowisko.
Niezawodność Podczas podróży do Szczecin i Gdańsk powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Komfort Podczas całej podróży z Szczecin do Gdańsk musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.

Skąd wyruszyć w Szczecin? Gdzie mogę dojechać w Gdańsk?

Dworce autobusowe w Szczecin

Szczecin
Mapa
Szczecin station
Mapa
Szczecin Warzymice
Mapa

Stacje odlotów w Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin Dąbie
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Gdańsk

Gdańsk
Mapa
Gdańsk Airport
Mapa

Stacje przylotów w Gdańsk

Gdańsk Główny
Mapa
Wyszukaj bilety z Szczecin do Gdańsk
Szukaj noclegów w Gdańsk

3 rady jak taniej podróżować między Szczecin a Gdańsk

Zdecydowałeś się na podróż z Szczecin do Gdańsk i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Szczecin do Gdańsk.

  • 1. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Szczecin do Gdańsk, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Gdańsk i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 2. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Szczecin-Gdańsk są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Gdańsk w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Szczecin-Gdańsk. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Gdańsk.
  • 3. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Szczecin-Gdańsk są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Gdańsk poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.

Autobus Szczecin Gdańsk

Autobusy między Szczecin a Gdańsk zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Częstotliwość odjazdów do Szczecin z Gdańsk różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Gdańsk, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Szczecin-Gdańsk zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Szczecin do Gdańsk na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Szczecin-Gdańsk. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Większość autobusów na trasie Szczecin-Gdańsk jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Czas trwania podróży autobusem między Szczecin a Gdańsk zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Gdańsk w danym dniu podróży.

Przedsiębiorstwa autobusowe Szczecin Gdańsk

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Szczecin Gdańsk

Pociągi Szczecin Gdańsk

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Szczecin do Gdańsk z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Szczecin do Gdańsk. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Średni czas podróży pociągiem z Szczecin do Gdańsk zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Gdańsk są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Pociągi między Szczecin a Gdańsk są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Szczecin a Gdańsk, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Szczecin do Gdańsk, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Firmy kolejowe z Szczecin do Gdańsk

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Szczecin do Gdańsk

Carpool Szczecin Gdańsk

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Szczecin a Gdańsk. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Czas trwania podróży z Szczecin do Gdańsk zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Szczecin a Gdańsk, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Szczecin i Gdańsk skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Platforma carpoolingowa Szczecin Gdańsk

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Szczecin Gdańsk

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu