Szczecin
Podróżuj bezpośrednio do Katowice pociąg, wspólne przejazdy, autobus
Katowice
Zobacz ceny

Jak dostać się z Szczecin do Katowice?

Planujesz podróż do Szczecin z Katowice i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Szczecin do Katowice, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Szczecin a Katowice, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (LEO Express, FlixBus, Blablacar, PKP Intercity lub EuroLot), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Szczecin a Katowice, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Szczecin - Katowice.

Podczas podróży z Szczecin do Katowice masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Szczecin do Katowice

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Szczecin do Katowice, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Szczecin Katowice pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Szczecin Katowice jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Szczecin Katowice

Wiele lotów łączy Szczecin z Katowice każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Katowice w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Szczecin Katowice

Wspólne przejazdy między Szczecin a Katowice to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Katowice w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Szczecin lub Katowice może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Szczecin do Katowice dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Szczecin Katowice

Miasto wyjazdu
Szczecin
Polska
Miasto docelowe
Katowice
Polska
Odległość
466 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg, wspólne przejazdy oraz autobus
Wyszukaj bilety z Szczecin do Katowice
Szukaj noclegów w Katowice
Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Katowice z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Katowice z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Szczecin - Katowice, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak LEO Express, FlixBus, Blablacar, PKP Intercity lub EuroLot, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Szczecin a Katowice!

Porównanie środków transportu między Szczecin a Katowice

Zalety i wady podróżowania autobusem z Szczecin do Katowice?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Szczecin - Katowice, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Szczecin do Katowice są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Katowice (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Szczecin - Katowice są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Szczecin-Katowice mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Szczecin do Katowice pokonują dystans 466 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Katowice.
Zalety i wady lotu z Szczecin do Katowice?
Prędkość Lot pomiędzy Szczecin a Katowice jest najszybszym sposobem na pokonanie 466 km pomiędzy Szczecin a Katowice.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Szczecin do Katowice, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Katowice często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Szczecin ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Szczecin do Katowice mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Katowice mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Szczecin do Katowice?
Komfort Pociągi między Szczecin a Katowice oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Szczecin-Katowice jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Dostępność Dworce kolejowe w Szczecin i Katowice znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Koszt Bilety na pociąg Szczecin Katowice mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Szczecin Katowice mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady carpoolingu z Szczecin do Katowice?
Ekonomiczne Carpooling z Szczecin do Katowice jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazność Carpooling z Szczecin do Katowice jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Szczecin do Katowice jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Szczecin do Katowice może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niezawodność Podczas podróży do Szczecin i Katowice powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.

Skąd wyruszyć w Szczecin? Gdzie mogę dojechać w Katowice?

Dworce autobusowe w Szczecin

Szczecin
Mapa
Szczecin station
Mapa

Stacje odlotów w Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin Dąbie
Mapa

Lotniska odlotowe w Szczecin

Goleniow
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Katowice

Katowice
Mapa
Katowice Andrzeja
Mapa

Stacje przylotów w Katowice

Katowice Glowny
Mapa
Wyszukaj bilety z Szczecin do Katowice
Szukaj noclegów w Katowice

3 rady jak taniej podróżować między Szczecin a Katowice

Zdecydowałeś się na podróż z Szczecin do Katowice i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Szczecin do Katowice.

  • 1. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Szczecin do Katowice. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Katowice.
  • 2. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Szczecin-Katowice są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Katowice w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Szczecin-Katowice. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Katowice.
  • 3. Porównaj środki transportu
    Dobrym pomysłem może być porównanie różnych dostępnych środków transportu, aby zaoszczędzić pieniądze na podróży z Szczecin do Katowice. Podczas gdy lot samolotem lub pociągiem może wydawać się najszybszą opcją dotarcia do Katowice, carpooling lub autobus mogą być tańszą alternatywą. Weź także pod uwagę długość podróży i trasę, aby znaleźć najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Autobus Szczecin Katowice

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Szczecin-Katowice. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Czas trwania podróży autobusem między Szczecin a Katowice zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Katowice w danym dniu podróży.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Szczecin-Katowice zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Szczecin do Katowice na Vivanoda.

Częstotliwość odjazdów do Szczecin z Katowice różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Katowice, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Szczecin-Katowice wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Większość autobusów na trasie Szczecin-Katowice jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Przedsiębiorstwa autobusowe Szczecin Katowice

LEO Express
LEO Express
FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Szczecin Katowice

Pociągi Szczecin Katowice

Pociągi między Szczecin a Katowice są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Średni czas podróży pociągiem z Szczecin do Katowice zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Katowice są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Szczecin do Katowice, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Szczecin a Katowice.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Szczecin do Katowice z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Szczecin a Katowice, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Bilety kolejowe z Szczecin do Katowice można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Firmy kolejowe z Szczecin do Katowice

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Szczecin do Katowice

Loty Szczecin Katowice

Linie lotnicze Szczecin Katowice

EuroLot
EuroLot
Szukaj lotów Szczecin Katowice

Carpool Szczecin Katowice

Średni koszt przejazdu z Szczecin do Katowice zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Szczecin do Katowice, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Szczecin a Katowice. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Szczecin do Katowice zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Szczecin a Katowice, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Z kierowcą wspólnego przejazdu Szczecin Katowice możesz skontaktować się przed podróżą za pośrednictwem platformy carpoolingowej, na której zarezerwowałeś przejazd. Zaleca się, aby przed podróżą omówić z kierowcą szczegóły przejazdu, takie jak miejsce i rozkład jazdy.

Platforma carpoolingowa Szczecin Katowice

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Szczecin Katowice

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu