Podróżuj z Szczecin do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Szczecin do Katowice w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Szczecin do Katowice w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Szczecin
Katowice
/
  • Uzyskaj stawki
2
Szczecin
Berlin
Katowice
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Szczecin Katowice

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans466 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Szczecin do Katowice?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Szczecin Katowice, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Szczecin Katowiceklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Szczecin i Katowice na mapie oraz na trasie Szczecin Katowice i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Katowice, Dworzec autobusowy Szczecin, Stacja Szczecin, Glowny, Stacja Szczecin, Gumience) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Katowice

Wszystkie rodzaje transportu Szczecin Katowice

Na wycieczkę Szczecin (Polska) do Katowice (Polska) z odległości 466 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Szczecin-Katowice,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Szczecin-Katowice bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Szczecin-Berlin i Berlin-Katowice,
Wsiadasz do autobusu IC Bus pod adresem Szczecin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowySzczecin (od 0.9 km Szczecin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus IC Bus lub FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Katowice ( Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Szczecin do Katowicebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguSzczecin-Berlin i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje RB66 Deutsche Bahn do Berlin opuścić stację kolejową Szczecin, Glowny do Szczecin, Przyjazd doBerlin będzie na stacji Berlin-Gesundbrunnen (3.3 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Szczecin a Katowice?

Firmy autobusowe
IC Bus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Szczecin do Szczecin i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy) i między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Katowice ( Polska)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Szczecin-Berlin Pociąg RB66 z dworca kolejowego Szczecin, Glowny (1.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin-Gesundbrunnen w dniu przyjazdu (3.3 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Szczecin-Katowice (467 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)