Szczecin
Podróżuj bezpośrednio do Łódź autobus, pociąg, wspólne przejazdy
Łódź
Zobacz ceny

Jak dostać się z Szczecin do Łódź?

Planujesz podróż do Szczecin z Łódź i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Szczecin do Łódź, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Szczecin a Łódź, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (PKP Intercity, FlixBus, LEO Express, EuroLot lub Ryanair), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Szczecin a Łódź, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Szczecin - Łódź.

Podczas podróży z Szczecin do Łódź masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Szczecin do Łódź

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Szczecin do Łódź, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Szczecin Łódź pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Szczecin Łódź jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Szczecin Łódź

Wiele lotów łączy Szczecin z Łódź każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Łódź w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Szczecin Łódź

Wspólne przejazdy między Szczecin a Łódź to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Łódź w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Szczecin lub Łódź może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Szczecin do Łódź dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Szczecin Łódź

Miasto wyjazdu
Szczecin
Polska
Miasto docelowe
Łódź
Polska
Odległość
381 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, pociąg oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Szczecin do Łódź
Szukaj noclegów w Łódź
Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Łódź z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Łódź z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Szczecin - Łódź, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak PKP Intercity, FlixBus, LEO Express, EuroLot lub Ryanair, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Szczecin a Łódź!

Porównanie środków transportu między Szczecin a Łódź

Zalety i wady podróżowania autobusem z Szczecin do Łódź?
Ceny Bilety autobusowe z Szczecin do Łódź są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Łódź (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Szczecin - Łódź, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Szczecin - Łódź są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Szczecin-Łódź mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Szczecin do Łódź pokonują dystans 381 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Łódź.
Zalety i wady lotu z Szczecin do Łódź?
Prędkość Lot pomiędzy Szczecin a Łódź jest najszybszym sposobem na pokonanie 381 km pomiędzy Szczecin a Łódź.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Szczecin do Łódź, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Ceny Bilety lotnicze z Szczecin do Łódź mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Łódź często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Szczecin ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Łódź mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Szczecin do Łódź?
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Szczecin-Łódź jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Komfort Pociągi między Szczecin a Łódź oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Prędkość Pociągi z Szczecin do Łódź są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Koszt Bilety na pociąg Szczecin Łódź mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Szczecin Łódź mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady carpoolingu z Szczecin do Łódź?
Ekonomiczne Carpooling z Szczecin do Łódź jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazność Carpooling z Szczecin do Łódź jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Szczecin do Łódź jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Szczecin do Łódź może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niezawodność Podczas podróży do Szczecin i Łódź powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.

Skąd wyruszyć w Szczecin? Gdzie mogę dojechać w Łódź?

Dworce autobusowe w Szczecin

Szczecin
Mapa
Szczecin station
Mapa

Stacje odlotów w Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin Dąbie
Mapa

Lotniska odlotowe w Szczecin

Goleniow
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Łódź

Łódź Fabryczna
Mapa

Stacje przylotów w Łódź

Łódź Kaliska
Mapa
Łódź Chojny
Mapa
Łódź Fabryczna
Mapa
Łódź Żabiniec
Mapa
Łódź Retkinia
Mapa
Łódź Widzew
Mapa
Wyszukaj bilety z Szczecin do Łódź
Szukaj noclegów w Łódź

3 rady jak taniej podróżować między Szczecin a Łódź

Zdecydowałeś się na podróż z Szczecin do Łódź i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Szczecin do Łódź.

  • 1. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Szczecin do Łódź. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Łódź.
  • 2. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Szczecin-Łódź są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Łódź poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 3. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Szczecin do Łódź, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Łódź i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.

Autobus Szczecin Łódź

Częstotliwość odjazdów do Szczecin z Łódź różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Łódź, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Autobusy między Szczecin a Łódź zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Większość autobusów na trasie Szczecin-Łódź jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Szczecin-Łódź wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Szczecin-Łódź zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Szczecin do Łódź na Vivanoda.

Czas trwania podróży autobusem między Szczecin a Łódź zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Łódź w danym dniu podróży.

Przedsiębiorstwa autobusowe Szczecin Łódź

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Szczecin Łódź

Pociągi Szczecin Łódź

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Szczecin do Łódź, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Szczecin do Łódź, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Szczecin a Łódź.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Szczecin do Łódź z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Szczecin a Łódź, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Średni czas podróży pociągiem z Szczecin do Łódź zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Łódź są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Bilety kolejowe z Szczecin do Łódź można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Firmy kolejowe z Szczecin do Łódź

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Szczecin do Łódź

Loty Szczecin Łódź

Linie lotnicze Szczecin Łódź

EuroLot
EuroLot
Ryanair
Ryanair
Szukaj lotów Szczecin Łódź

Carpool Szczecin Łódź

Średni koszt przejazdu z Szczecin do Łódź zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Szczecin do Łódź, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Szczecin a Łódź. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Szczecin a Łódź, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Szczecin do Łódź zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Z kierowcą wspólnego przejazdu Szczecin Łódź możesz skontaktować się przed podróżą za pośrednictwem platformy carpoolingowej, na której zarezerwowałeś przejazd. Zaleca się, aby przed podróżą omówić z kierowcą szczegóły przejazdu, takie jak miejsce i rozkład jazdy.

Platforma carpoolingowa Szczecin Łódź

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Szczecin Łódź

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu