Podróżuj z Szczecin do Łódź

Zorganizuj swoją podróż z Szczecin do Łódź w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Szczecin do Łódź w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Szczecin
Łódź
  • Uzyskaj stawki
2
Szczecin
Berlin
Łódź
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Szczecin Łódź

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans381 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Szczecin do Łódź?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Szczecin Łódź, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Szczecin Łódźklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Szczecin i Łódź na mapie oraz na trasie Szczecin Łódź i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Lodz, Dworzec autobusowy Szczecin, Stacja Szczecin, Glowny, Stacja Szczecin, Gumience) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Łódź

Którzy przewoźnicy podróżują między Szczecin a Łódź?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Szczecin-Łódź (382 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Lodz ( Polska)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Szczecin (serwis na dworzec autobusowy Szczecin w 0.9 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum.
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Szczecin-Berlin Pociąg RB66 z dworca kolejowego Szczecin, Glowny (1.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin-Gesundbrunnen w dniu przyjazdu (3.3 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Szczecin Łódź

Na wycieczkę Szczecin (Polska) do Łódź (Polska) z odległości 381 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Szczecin-Łódź,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Szczecin-Łódź bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Szczecin-Berlin i Berlin-Łódź,
Wsiadasz do autobusu IC Bus pod adresem Szczecin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowySzczecin (od 0.9 km Szczecin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Łódź ( Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Szczecin do Łódźbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguSzczecin-Berlin i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje RB66 Deutsche Bahn do Berlin opuścić stację kolejową Szczecin, Glowny do Szczecin, Przyjazd doBerlin będzie na stacji Berlin-Gesundbrunnen (3.3 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)