Podróżuj z Szczecin do Lublin

Zorganizuj swoją podróż z Szczecin do Lublin w carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Szczecin do Lublin w samolot, samochód

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Szczecin
Lublin
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Szczecin Lublin

Sposoby transportusamolot, carpooling
dystans596 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Szczecin do Lublin?

Oferujemy 1 tras w carpooling, samolot przygotować podróż Szczecin Lublin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Szczecin Lublinklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Szczecin i Lublin na mapie oraz na trasie Szczecin Lublin i różne punkty korespondencji (Lotnisko Lublin, Lotnisko Goleniow) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Lublin

Wszystkie rodzaje transportu Szczecin Lublin

Na wycieczkę Szczecin (Polska) do Lublin (Polska) z odległości 596 km można pożyczyć 2 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot i/lub carpoolingi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Szczecin-Lublin,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Lublin od Szczecin ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Szczecin-Warszawa i Warszawa-Lublin
Wyjście Szczecin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Goleniow SZZ 29 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez Ryanair.Z Warszawa, weź inny samolot z EuroLot, który cię zawiezie Lublin (Lublin, Polska).

Którzy przewoźnicy podróżują między Szczecin a Lublin?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Szczecin-Lublin (597 km)
Linie lotnicze
Ryanair wykonuje lot z lotniska Goleniow SZZ znajduje się w 29 km centrum miasta Szczecin do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
EuroLot zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Lublin (obsługujący lotnisko w Lublin LUZ)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)