Podróżuj z Szczecin do Rzeszów

Zorganizuj swoją podróż z Szczecin do Rzeszów w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Szczecin do Rzeszów w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Szczecin
Rzeszów
/
  • Uzyskaj stawki
2
Szczecin
Berlin
Rzeszów
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Szczecin Rzeszów

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans636 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Szczecin do Rzeszów ?

Planujesz podróż z Szczecin do Rzeszów i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Szczecin Rzeszów? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Rzeszów z Szczecin Wpisz datę podróży do Rzeszów i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Szczecin - Rzeszów oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Szczecin, będziesz podróżować z FlixBus, Blablacar, IC Bus, Deutsche Bahn lub EuroLot przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Szczecin Rzeszów

Na wycieczkę Szczecin (Polska) do Rzeszów (Polska) z odległości 636 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Szczecin-Rzeszów,
Lot bezpośredni Szczecin > Rzeszów będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Szczecin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Goleniow SZZ 29 km, za odprawę bagażu na lot do Rzeszów (lotnisko w Jasionka, Kod IATA: RZE) obsługiwany przez EuroLot.
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Szczecin-Rzeszów bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Szczecin-Berlin i Berlin-Rzeszów,
Wsiadasz do autobusu IC Bus pod adresem Szczecin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowySzczecin (od 0.9 km Szczecin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Rzeszów ( Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Szczecin do Rzeszówbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguSzczecin-Berlin i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje RB66 Deutsche Bahn do Berlin opuścić stację kolejową Szczecin, Glowny do Szczecin, Przyjazd doBerlin będzie na stacji Berlin-Gesundbrunnen (3.3 km od środka).

Którzy przewoźnicy podróżują między Szczecin a Rzeszów?

Linie lotnicze
EuroLot wykonuje lot z lotniska Goleniow SZZ znajduje się w 29 km centrum miasta Szczecin do Rzeszów (przybycie na lotnisko w Jasionka RZE)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Szczecin-Rzeszów (637 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Szczecin-Berlin Pociąg RB66 z dworca kolejowego Szczecin, Glowny (1.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin-Gesundbrunnen w dniu przyjazdu (3.3 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Rzeszow ( Polska)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Szczecin (serwis na dworzec autobusowy Szczecin w 0.9 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)