Podróżuj z Szczecin do Wrocław

Zorganizuj swoją podróż z Szczecin do Wrocław w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Szczecin do Wrocław w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Szczecin
Wrocław
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Szczecin Wrocław

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans309 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Szczecin do Wrocław ?

Planujesz podróż z Szczecin do Wrocław i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Szczecin Wrocław? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Po prostu wprowadź datę podróży do Wrocław a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Szczecin - Wrocław oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Szczecin, będziesz podróżować z Deutsche Bahn, Blablacar, IC Bus, FlixBus lub OLT Express przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Szczecin Wrocław

Na wycieczkę Szczecin (Polska) do Wrocław (Polska) z odległości 309 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Szczecin-Wrocław,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Szczecin-Wrocław bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Szczecin-Berlin i Berlin-Wrocław,
Wsiadasz do autobusu IC Bus pod adresem Szczecin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowySzczecin (od 0.9 km Szczecin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus FlixBus lub IC Bus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Wrocław ( Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Szczecin do Wrocław pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Szczecin-Berlin i Berlin-Wrocław pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje RB66 Deutsche Bahn do Berlin opuścić stację kolejową Szczecin, Glowny do Szczecin, Przyjazd doBerlin będzie na stacji Berlin-Lichtenberg (5.9 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Berlin gdzie odjeżdża pociąg obsługiwany przez Deutsche Bahn Wrocław,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Wrocław od Szczecin, Możesz wziąć lotBerlin-Wrocław następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Berlin i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Tegel TXL 9 km, za odprawę bagażu na lot do Wrocław (lotnisko w Strachowice, Kod IATA: WRO) obsługiwany przez OLT Express.

Którzy przewoźnicy podróżują między Szczecin a Wrocław?

Firmy autobusowe
IC Bus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Szczecin do Szczecin i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy) i między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Wrocław gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Wroclaw znajduje się około 0.4 km od centrum.
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Wroclaw ( Polska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Szczecin-Wrocław (310 km)
Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Wrocław (przybycie na lotnisko w Strachowice WRO)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linie Szczecin-Berlin Pociąg RB66 z dworca kolejowego Szczecin, Glowny (1.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin-Lichtenberg w dniu przyjazdu (5.9 km od centrum) i z Berlin do Wrocław z odjeżdżającym pociągiem Berlin-Lichtenberg dostać się do stacji kolejowej Wroclaw (PL), Glowny ( Polska)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)