Zalecana trasa
Szczecin
Podróżuj bezpośrednio do Zielona Góra pociąg, wspólne przejazdy, autobus
Zielona Góra
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Szczecin
Podróż autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Berlin
Berlin
Podróż autobus, pociąg, wspólne przejazdy do Zielona Góra
Zielona Góra
Zobacz ceny

Jak dostać się z Szczecin do Zielona Góra?

Planujesz podróż do Szczecin z Zielona Góra i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Szczecin do Zielona Góra, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Szczecin a Zielona Góra, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (Deutsche Bahn, Blablacar, FlixBus lub IC Bus), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Szczecin a Zielona Góra, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Szczecin - Zielona Góra.

Podczas podróży z Szczecin do Zielona Góra masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Szczecin do Zielona Góra

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Szczecin do Zielona Góra, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Szczecin Zielona Góra pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Szczecin Zielona Góra jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Szczecin Zielona Góra

Wspólne przejazdy między Szczecin a Zielona Góra to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Zielona Góra w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Szczecin lub Zielona Góra może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Szczecin do Zielona Góra dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Szczecin Zielona Góra

Miasto wyjazdu
Szczecin
Polska
Miasto docelowe
Zielona Góra
Polska
Odległość
177 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg, wspólne przejazdy oraz autobus
Wyszukaj bilety z Szczecin do Zielona Góra
Szukaj noclegów w Zielona Góra
Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Zielona Góra z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Zielona Góra z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Szczecin - Zielona Góra, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak Deutsche Bahn, Blablacar, FlixBus lub IC Bus, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Szczecin a Zielona Góra!

Porównanie środków transportu między Szczecin a Zielona Góra

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Szczecin do Zielona Góra?
Prędkość Pociągi z Szczecin do Zielona Góra są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Komfort Pociągi między Szczecin a Zielona Góra oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Dostępność Dworce kolejowe w Szczecin i Zielona Góra znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Szczecin Zielona Góra mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Szczecin Zielona Góra mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Szczecin do Zielona Góra?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Szczecin - Zielona Góra, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Szczecin do Zielona Góra są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Zielona Góra (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Szczecin - Zielona Góra są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Czas podróży Autobusy z Szczecin do Zielona Góra pokonują dystans 177 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Zielona Góra.
Komfort Autobusy relacji Szczecin-Zielona Góra mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Zalety i wady carpoolingu z Szczecin do Zielona Góra?
Elastyczny Carpooling z Szczecin do Zielona Góra jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Ekonomiczne Carpooling z Szczecin do Zielona Góra jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazność Carpooling z Szczecin do Zielona Góra jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Szczecin do Zielona Góra może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niezawodność Podczas podróży do Szczecin i Zielona Góra powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.

Skąd wyruszyć w Szczecin? Gdzie mogę dojechać w Zielona Góra?

Dworce autobusowe w Szczecin

Szczecin
Mapa
Szczecin Warzymice
Mapa
Szczecin station
Mapa

Stacje odlotów w Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin, Gumience
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Zielona Góra

Zielona Góra, Dworzec PKP
Mapa

Stacje przylotów w Zielona Góra

Zielona Gora (PL), Bahnhof
Mapa
Wyszukaj bilety z Szczecin do Zielona Góra
Szukaj noclegów w Zielona Góra

3 rady jak taniej podróżować między Szczecin a Zielona Góra

Zdecydowałeś się na podróż z Szczecin do Zielona Góra i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Szczecin do Zielona Góra.

  • 1. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Szczecin do Zielona Góra, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Zielona Góra i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 2. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Szczecin-Zielona Góra są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Zielona Góra w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Szczecin-Zielona Góra. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Zielona Góra.
  • 3. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Szczecin-Zielona Góra są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Zielona Góra poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.

Autobus Szczecin Zielona Góra

Czas trwania podróży autobusem między Szczecin a Zielona Góra zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Zielona Góra w danym dniu podróży.

Częstotliwość odjazdów do Szczecin z Zielona Góra różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Zielona Góra, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Szczecin-Zielona Góra zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Szczecin do Zielona Góra na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Szczecin-Zielona Góra jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Szczecin-Zielona Góra, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Polityka zwrotu kosztów za bilety autobusowe Szczecin-Zielona Góra różni się w zależności od przewoźnika i klasy rezerwacji. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo tanie bilety i oferty specjalne nie kwalifikują się do zwrotu pieniędzy w przypadku rezygnacji, ale niektórzy przewoźnicy oferują częściowy zwrot pieniędzy lub opcje odroczenia. Ważne jest, aby przed zakupem biletu do Zielona Góra dokładnie przeczytać warunki i zasady.

Przedsiębiorstwa autobusowe Szczecin Zielona Góra

FlixBus
FlixBus
IC Bus
IC Bus
Szukaj biletów autobusowych Szczecin Zielona Góra

Pociągi Szczecin Zielona Góra

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Szczecin do Zielona Góra z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Szczecin do Zielona Góra. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Szczecin do Zielona Góra, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Szczecin a Zielona Góra.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Szczecin do Zielona Góra, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Szczecin a Zielona Góra, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Istnieje możliwość zarezerwowania specjalnego miejsca w pociągu na trasie Szczecin - Zielona Góra. W zależności od firmy, usługa ta może być płatna. Miejsca siedzące można zarezerwować online lub w kasie na stacji.

Firmy kolejowe z Szczecin do Zielona Góra

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Szukaj biletów na pociągi z Szczecin do Zielona Góra

Carpool Szczecin Zielona Góra

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Szczecin a Zielona Góra, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Średni koszt przejazdu z Szczecin do Zielona Góra zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Szczecin do Zielona Góra, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Szczecin do Zielona Góra zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Szczecin i Zielona Góra skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Czas trwania podróży z Szczecin do Zielona Góra zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Godziny odjazdu i przyjazdu busów z Szczecin do Zielona Góra różnią się w zależności od kierowcy i wybranej trasy. Vivanoda oferuje Ci opcje wyszukiwania, abyś mógł zawęzić najbardziej odpowiednie godziny.

Platforma carpoolingowa Szczecin Zielona Góra

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Szczecin Zielona Góra

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu