Podróżuj z Troyes do Besançon

Zorganizuj swoją podróż z Troyes do Besançon w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Troyes do Besançon w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Troyes
Besançon
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Troyes Besançon

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans187 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Troyes do Besançon?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Troyes Besançon, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Troyes Besançonklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Troyes i Besançon na mapie oraz na trasie Troyes Besançon i różne punkty korespondencji (Stacja Besançon-Viotte, Stacja Besançon-Franche-Comté-TGV, Dworzec autobusowy Besançon, Stacja Troyes, Dworzec autobusowy Troyes SNCF) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Besançon

Wszystkie rodzaje transportu Troyes Besançon

Na wycieczkę Troyes (Szampania-Ardeny, Francja) do Besançon (Franche-Comté, Francja) z odległości 187 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Troyes-Besançon co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu Isilines pod adresem Troyes, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBesançon (4.7 km z Besançon, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyTroyes SNCF (od 0.7 km Troyes) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Besançon,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Troyes-Besançon,
Nie można przejść bezpośrednio z Troyes do Besançon pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Troyes-Dijon i Dijon-Besançon pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje Intercités SNCF do Dijon opuścić stację kolejową Troyes do Troyes, Przyjazd doDijon będzie na stacji Dijon-Ville (1.3 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Dijon gdzie odjeżdża pociąg TGV Lyria, TER lub TGV obsługiwany przez TGV Lyria lub SNCF Besançon,

Którzy przewoźnicy podróżują między Troyes a Besançon?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Troyes-Besançon (188 km)
Firmy kolejowe
SNCF oferuje linie Troyes-Dijon Pociąg Intercités z dworca kolejowego Troyes (0.7 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Dijon-Ville w dniu przyjazdu (1.3 km od centrum) i z Dijon do Besançon z odjeżdżającym pociągiem TER Dijon-Ville dostać się do stacji kolejowej Besançon-Viotte (Franche-Comté Francja)
TGV Lyria obsługuje linię Dijon-Besançon Pociąg TGV Lyria z dworca kolejowego Dijon-Ville (1.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Besançon-Franche-Comté-TGV w dniu przyjazdu (9.1 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy OUIBUS zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Troyes SNCF do Troyes i to z Dijon (Bourgogne Francja)
ALSA to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Dijon (serwis na dworzec autobusowy Dijon w 1.2 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Firma autobusowa Isilines obraca się z dworca autobusowego Troyes SNCF do Troyes i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)