Podróżuj z Valence do Besançon

Zorganizuj swoją podróż z Valence do Besançon w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Valence do Besançon w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Valence
Besançon
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Valence Besançon

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans272 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Valence do Besançon ?

Planujesz podróż z Valence do Besançon i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Valence Besançon? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Wpisz datę podróży do Besançon i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy SNCF, FlixBus, OUIBUS, Blablacar, Isilines, TGV Lyria, Eurolines lub ALSA do osiągnięcia Besançon,

Którzy przewoźnicy podróżują między Valence a Besançon?

Firmy kolejowe
SNCF oferuje linie Valence-Lyon Pociąg TER z dworca kolejowego Valence-Ville (0.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Lyon-Perrache w dniu przyjazdu (2.2 km od centrum) i z Lyon do Besançon z odjeżdżającym pociągiem TER Lyon-Perrache dostać się do stacji kolejowej Besançon-Viotte (Franche-Comté Francja)
TGV Lyria obsługuje linię Valence-Lyon Pociąg TGV Lyria z dworca kolejowego Valence-TGV (9.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Lyon-Part-Dieu w dniu przyjazdu (2.1 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy ALSA zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Lyon do Lyon i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Valence (serwis na dworzec autobusowy Valence w 0.4 km od centrum) i miasta Lyon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Lyon znajduje się około 2.1 km od centrum. i z dworca autobusowego Lyon do Lyon i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Firma autobusowa OUIBUS wykonuje obroty między miastem Valence (serwis na dworzec autobusowy Valence w 0.4 km od centrum) i miasta Lyon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Lyon znajduje się około 2.1 km od centrum. i z dworca autobusowego Lyon do Lyon i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Sieć Eurolines obejmuje linię autobusową między miastem Valence (serwis na dworzec autobusowy Valence w 0.4 km od centrum) i miasta Besançon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Besançon znajduje się około 4.7 km od centrum.
Operator autobusowy Isilines zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Lyon do Lyon i to z Besançon (Franche-Comté Francja)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Valence-Besançon (272 km)

Wszystkie rodzaje transportu Valence Besançon

Na wycieczkę Valence (Rhône-Alpes, Francja) do Besançon (Franche-Comté, Francja) z odległości 272 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Valence-Besançon co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu Eurolines pod adresem Valence, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBesançon (4.7 km z Besançon, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyValence (od 0.4 km Valence) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Besançon,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Valence-Besançon,
Nie można przejść bezpośrednio z Valence do Besançon pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Valence-Lyon i Lyon-Besançon pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje TER, Intercités Lunéa lub TGV Lyria SNCF lub TGV Lyria do Lyon opuścić stację kolejową Valence-TGV do Valence, Przyjazd doLyon będzie na stacji Lyon-Part-Dieu (2.1 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Lyon gdzie odjeżdża pociąg TER obsługiwany przez SNCF Besançon,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)