Podróżuj z Warszawa do Ateny

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Ateny w pociąg, autobus, prom, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Warszawa do Ateny w samolot, prom, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Ateny
 • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Saloniki
Ateny
/
 • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Wiedeń
Ateny
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Ateny

Sposoby transportusamolot, carpooling, prom, autobus, pociąg
dystans1598 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Warszawa do Ateny ?

Planujesz podróż z Warszawa do Ateny i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Warszawa Ateny? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty, pociągi i prom w jednym wyszukiwaniu. Wpisz daty podróży do Ateny wtedy Vivanoda zrobi resztę. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Warszawa - Ateny oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Warszawa, będziesz podróżować z Aegean Airlines, Ellinair, LEO Express, Austrian Airlines, Ryanair, Niki Airlines, Russian Railways lub Blablacar przez autobusy, carpooling, pociągi, prom lub loty,

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Ateny?

Linie lotnicze
Ellinair wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Saloniki (przybycie na lotnisko w Makedonia SKG)
Olympic Air zapewnia obrót z lotniska Makedonia SKG (znajduje się na 12 km od środka Saloniki, Grecja) do Ateny (obsługujący lotnisko w Eleftherios Venizelos International ATH)
Austrian Airlines obsługuje loty z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Wiedeń (przybycie na lotnisko w Vienna-Schwechat International VIE) i z lotniska Vienna-Schwechat International VIE (znajduje się na 18 km od środka Wiedeń, Austria) do Ateny (obsługujący lotnisko w Eleftherios Venizelos International ATH)
Aegean Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Ateny (przybycie na lotnisko w Eleftherios Venizelos International ATH)
Niki Airlines wykonuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE (znajduje się na 18 km od środka Wiedeń, Austria) do Ateny (obsługujący lotnisko w Eleftherios Venizelos International ATH)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Warsaw Modlin WMI znajduje się w 35 km centrum miasta Warszawa do Ateny (przybycie na lotnisko w Eleftherios Venizelos International ATH)
LOT Polish Airlines obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Ateny (obsługujący lotnisko w Eleftherios Venizelos International ATH)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Warszawa-Wiedeń Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Wien Westbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
TrainOSE obsługuje linię z Saloniki do Ateny z odjeżdżającym pociągiem Thessaloniki / Θεσσαλονίκη dostać się do stacji kolejowej Athens / Αθήνα (Attyka Grecja)
Russian Railways tworzy połączenie kolejowe Warszawa-Wiedeń Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Wien Westbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa Centrum do Warszawa i to z Vienna (central station) (Wiedeń Austria)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Wiedeń (557 km)
Firmy spedycyjne
Łodzie Hellenic Seaways zapewniają połączenie morskie między portem Thessaloniki i to z Ateny (Athens Piraeus E6 w 7.4 km od miasta)

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Ateny

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Tanie loty z Warszawa do Ateny

Lotnisko odlotu w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin
 • WMI Warsaw Modlin

Lotnisko przylotu w Ateny

 • ATH Eleftherios Venizelos International

Oto kilka wskazówek, które mogą być przydatne, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze oferty, z których można latać Warszawa do Ateny:

 • Pomimo dłuższego czasu podróży, Warszawa-Ateny trasa powinna być tańsza w przypadku lotów połączonych.
 • Nie czekaj dzień przed podróżą, aby zarezerwować Warszawa Ateny lot, ponieważ ceny powinny być bardzo wysokie. W większości przypadków jest to zasada zarządzania plonem numer jeden: najtańsze ceny są dostępne na długo przed wylotem (dotyczy to klientów rekreacyjnych, którzy są przyzwyczajeni do wcześniejszej rezerwacji).

Które linie lotnicze latają Warszawa do Ateny ?

Ryanair i LOT Polish Airlines wykonuje bezpośredni lot z Warszawa na lotnisko Ateny, Grecja,
Ryanair Warszawa AtenyLOT Polish Airlines Warszawa Ateny

Warszawa do Ateny prom

W Saloniki kontynuuj swoją podróż do Ateny i płyń z Hellenic Seaways.

Korzystanie wyłącznie z promu do podróży między tymi dwoma miastami (Warszawa i Ateny) jest niewykonalne. Musisz połączyć przeprawę promową lot, pociąg, carpooling i autobus dostać się do miejsca docelowego na wakacje.

Między którymi działają firmy promowe Warszawa i Ateny?

Jest jedna firma promowa, która łączy Warszawa do Ateny: wszystkie taryfy Hellenic Seaways są wyświetlane w wynikach wyszukiwania.

Hellenic Seaways Warszawa Ateny

Ateny terminale promowe

 • Athens Piraeus E6

pociąg Warszawa do Ateny

Stacje odlotów w Warszawa

 • Warszawa Centralna

Dworce kolejowe w Ateny

 • Athens / Αθήνα

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Warszawa do Ateny?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Warszawa do Ateny bez żadnych zmian.

Warszawa Ateny firmy kolejowe

Koleje ÖBB, TrainOSE i Russian Railways to firmy, z którymi możesz podróżować podczas podróży Ateny,
ÖBB Warszawa AtenyTrainOSE Warszawa AtenyRussian Railways Warszawa Ateny

Warszawa do Ateny autobus

Niestety nie będziesz w stanie podróżować Warszawa Ateny tylko autokarem. Musisz wziąć inne środki transportu: carpooling, pociąg, łódź i samolot,

Przystanki autobusowe Warszawa

Musisz dotrzeć do swojego Warszawa zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Wreszcie, sprawdź bilet przez kierowcę LEO Express i wejdź na pokład po umieszczeniu bagażu w luku bagażowym.

 • Warszawa Centrum

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)