Podróżuj z Warszawa do Dortmund

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Dortmund w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Warszawa do Dortmund w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Dortmund
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Dusseldorf
Dortmund
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Hamm
Dortmund
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Warszawa
Berlin
Dortmund
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Dortmund

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans932 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Dortmund?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Dortmund, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Dortmundklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Warszawa i Dortmund na mapie oraz na trasie Warszawa Dortmund i różne punkty korespondencji (Stacja Dortmund Hbf, Dworzec autobusowy Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Lotnisko Dortmund, Lotnisko Frederic Chopin, Stacja Warszawa Centralna, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Dortmund

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Dortmund

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Dortmund (Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy) z odległości 932 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Warszawa Dortmund jest bezpośredni.
Trenuje Euronight JanKiepura Polskie Koleje Państwowe do Dortmund opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doDortmund będzie na stacji Dortmund Hbf (0.7 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Warszawa-Dortmund,
Lot bezpośredni Warszawa > Dortmund będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Dortmund (lotnisko w Dortmund, Kod IATA: DTM) obsługiwany przez Wizzair.
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Warszawa-Dortmund bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Warszawa-Berlin i Berlin-Dortmund,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyWarsaw (od 0 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus FlixBus, Onebus lub ADAC PostBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Dortmund (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)