Podróżuj z Warszawa do Glasgow

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Glasgow w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Warszawa do Glasgow w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Glasgow
 • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Edynburg
Glasgow
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Berlin
Glasgow
/
/
 • Uzyskaj stawki
4
Warszawa
Londyn
Glasgow
/
/
 • Uzyskaj stawki
5
Warszawa
Amsterdam
Glasgow
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Glasgow

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1688 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Glasgow?

Oferujemy 5 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Glasgow, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Glasgowklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Warszawa i Glasgow na mapie oraz na trasie Warszawa Glasgow i różne punkty korespondencji (Stacja Charing Cross (Glasgow), Stacja Glasgow Central, Dworzec autobusowy Glasgow, Lotnisko Glasgow International, Lotnisko Prestwick, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Glasgow

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Glasgow

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Glasgow (Szkocja, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1688 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Warszawa > Glasgow będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Glasgow (lotnisko w Prestwick, Kod IATA: PIK) obsługiwany przez Wizzair lub Ryanair.
Nie można przejść bezpośrednio z Warszawa do Glasgowbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguEdynburg-Glasgow i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje CrossCountry do Glasgow opuścić stację kolejową Edinburgh Waverley do Edynburg, Przyjazd doGlasgow będzie na stacji Glasgow Central (0.9 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Warszawa Glasgow tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Warszawa-Berlin,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyWarsaw (od 0 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Warszawa-Amsterdam może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)