Podróżuj z Warszawa do Helsinki

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Helsinki w pociąg, prom, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Warszawa do Helsinki w samolot, prom, pociąg, samochód

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Helsinki
 • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Tallinn
Helsinki
 • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Sztokholm
Helsinki
 • Uzyskaj stawki
4
Warszawa
St Petersburg
Helsinki
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Helsinki

Sposoby transportusamolot, carpooling, prom, pociąg
dystans915 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Warszawa do Helsinki ?

Helsinki jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Warszawa do Helsinki oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów carpooling, pociągi, prom i loty dostać się do Helsinki, Wpisz datę podróży do Helsinki i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Warszawa - Helsinki oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Warszawa, loty, prom, pociągi lub carpooling LOT Polish Airlines, Russian Railways, Finnair, Rossiya, Air Baltic, SAS - Scandinavian Airlines, Eckerö Line i Silja Line zabierze Cię do Helsinki,

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Helsinki

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Tanie loty z Warszawa do Helsinki

Oto kilka wskazówek, które mogą być przydatne, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze oferty, z których można latać Warszawa do Helsinki:

 • Zarezerwuj swój Warszawa Helsinki lot z dużym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepsze ceny. Jest to jedna z najważniejszych zasad w branży lotniczej: osoby podróżujące w interesach, które chcą wcześniej płacić mniej za rezerwację; osoby podróżujące służbowo chętnie płacą więcej, ale rezerwują do późna.
 • Bądź elastyczny dzięki datom podróży do Helsinki, Ceny zmieniają się cały czas i różnią się z dnia na dzień. Ważną zaletą będzie posiadanie pewnej elastyczności.

Które linie lotnicze obsługują Warszawa do Helsinki loty?

Finnair i LOT Polish Airlines wykonuje bezpośredni lot z Warszawa na lotnisko Helsinki, Finlandia,
Finnair Warszawa HelsinkiLOT Polish Airlines Warszawa Helsinki

Lotnisko odlotu w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin

Lotnisko docelowe w Helsinki

 • HEL Helsinki-Vantaa

Warszawa do Helsinki prom

Zmień Sztokholm, St Petersburg lub Tallinn i kontynuuj podróż do Helsinki wejście na pokład jednego z promów Silja Line, Eckerö Line, Tallink, St. Peter Line lub Viking Line.

Ta podróż do Helsinki nie jest możliwe tylko promem z Warszawa, Nie masz wyboru, jak połączyć podróż z innym środkiem transportu, takim jak carpooling, pociąg i samolot,

Jakie firmy działają Warszawa Helsinki trasa promowa?

Spółki Viking Line, St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line i Silja Line prowadzą działalność Warszawa do Helsinki przejazdy.

Viking Line Warszawa HelsinkiSt. Peter Line Warszawa HelsinkiTallink Warszawa HelsinkiEckerö Line Warszawa HelsinkiSilja Line Warszawa Helsinki

Helsinki terminale promowe

 • Helsinki West Terminal
 • Helsinki Hansa Terminal
 • Helsinki Katajanokan Terminal

Carpool z Warszawa do Helsinki

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Warszawa-Helsinki z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

pociąg Warszawa do Helsinki

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Warszawa do Helsinki?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Warszawa do Helsinki bez żadnych zmian.

Warszawa Helsinki firmy kolejowe

Istnieje 3 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Warszawa i Helsinki: Russian Railways, Allegro i VR.
Russian Railways Warszawa HelsinkiAllegro Warszawa HelsinkiVR Warszawa Helsinki

Nocny pociąg Warszawa Helsinki

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Helsinki ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

Pociąg dużych prędkości Warszawa Helsinki

Są to pociągi poruszające się z bardzo dużą prędkością i obsługujące tylko kilka miast, w tym Warszawa i Helsinki. Często działają na dedykowanych torach.

Pociąg międzymiastowy Warszawa Helsinki

Pociągi międzymiastowe obsługują najważniejsze miasta wzdłuż Warszawa-Helsinki trasa o lepszym czasie podróży w porównaniu z pociągami regionalnymi.

Dworce kolejowe z Warszawa

 • Warszawa Centralna

Przybycie stacji kolejowych w Helsinki

 • Helsinki

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Helsinki?

Linie lotnicze
Wizzair wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Sztokholm (przybycie na lotnisko w Skavsta NYO)
Finnair zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Helsinki (obsługujący lotnisko w Helsinki-Vantaa HEL)
LOT Polish Airlines obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Helsinki (przybycie na lotnisko w Helsinki-Vantaa HEL)
Blue1 zapewnia łącze lotnicze z lotniska Arlanda ARN (znajduje się na 37 km od środka Sztokholm, Szwecja) do Helsinki (obsługujący lotnisko w Helsinki-Vantaa HEL)
Norwegian Air Shuttle wykonuje lot z lotniska Arlanda ARN znajduje się w 37 km centrum miasta Sztokholm do Helsinki (przybycie na lotnisko w Helsinki-Vantaa HEL)
NextJet zapewnia obrót z lotniska Vasteras/Hasslo VST (znajduje się na 87 km od środka Sztokholm, Szwecja) do Helsinki (obsługujący lotnisko w Helsinki-Vantaa HEL)
Rossiya obsługuje lot z lotniska Pulkovo LED znajduje się w 16 km centrum miasta St Petersburg do Helsinki (przybycie na lotnisko w Helsinki-Vantaa HEL)
SAS - Scandinavian Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Arlanda ARN (znajduje się na 37 km od środka Sztokholm, Szwecja) do Helsinki (obsługujący lotnisko w Helsinki-Vantaa HEL)
Air Baltic leci z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Ryga (przybycie na lotnisko w Riga RIX) i z lotniska Riga RIX (znajduje się na 8 km od środka Ryga, Łotwa) do Helsinki (obsługujący lotnisko w Helsinki-Vantaa HEL)
Firmy spedycyjne
Łodzie Viking Line zapewniają połączenie morskie między portem Tallinn Terminal A i to z Helsinki (Helsinki West Terminal w 2 km od miasta)
Promy St. Peter Line przeprawiają się między St Petersburg i Helsinki gdzie będą obsługiwać porty St Petersburg i Helsinki West Terminal odpowiednio 4.8 km i 2 km z dala od centrum ich miast.
Statki Tallink obsługują połączenie morskie między portem Tallinn Terminal D i to z Helsinki (Helsinki West Terminal w 2 km od miasta)
Łodzie Eckerö Line zapewniają połączenie morskie między Tallinn i Helsinki gdzie będą obsługiwać porty Tallinn Terminal A i Helsinki Hansa Terminal odpowiednio 0.8 km i 16 km z dala od centrum ich miast.
Promy Silja Line przeprawiają się między portem Stockholm Frihamnen Terminal i to z Helsinki (Helsinki Katajanokan Terminal w 1.8 km od miasta)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Warszawa-St Petersburg Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Saint Petersburg Vitebsky w dniu przyjazdu (1.2 km od centrum)
Allegro obsługuje linię z St Petersburg do Helsinki z odjeżdżającym pociągiem Allegro St. Petersburg Finlyandsky dostać się do stacji kolejowej Helsinki ( Finlandia)
VR tworzy połączenie kolejowe St Petersburg-Helsinki Pociąg z dworca kolejowego Moskova_(Leningradski) (3.7 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Helsinki w dniu przyjazdu (0.2 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-St Petersburg (1033 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)