Podróżuj z Warszawa do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Katowice w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Warszawa do Katowice w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Warszawa
Katowice
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Katowice

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans259 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Warszawa do Katowice ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Warszawa do Katowice? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Po prostu wprowadź datę podróży do Katowice a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Warszawa - Katowice oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Podróżować z Warszawa, loty, pociągi, carpooling lub autobusy Blablacar, ÖBB, LEO Express i LOT Polish Airlines zabierze Cię do Katowice,

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Katowice

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Carpool z Warszawa do Katowice

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Na pewno masz większe szanse na zdobycie Warszawa-Katowice jeździ w poszukiwaniu z trzydniowym wyprzedzeniem niż miesiąc. Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Katowice,

W ostatnich latach praktyka udostępniania samochodów znacznie się rozwinęła, więc możesz mieć szansę na znalezienie Warszawa-Katowice jazda. Zamiast jechać samemu samochodem z Warszawa do Katowice, pozwala kierowcom dzielić koszty podróży z innymi pasażerami.

pociąg Warszawa do Katowice

Warszawa Katowice firmy kolejowe

Firmą kolejową obsługującą tę podróż jest ÖBB.
ÖBB Warszawa Katowice

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Warszawa do Katowice?

Tak Warszawa do Katowice trasa obsługiwana jest przez bezpośredni pociąg. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Katowice i może być mniej bezpośrednich pociągów z Warszawa w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Warszawa-Katowice bilet kolejowy na Vivanoda.

Nocny pociąg Warszawa Katowice

Zamiast przybywać Katowice w nocy i zapłać pokój w hotelu, wolę odejść Warszawa wieczorem z komfortem sypialnego pociągu wyposażonego w koi.

Stacje odlotów w Warszawa

 • Warszawa Centralna

Przybycie stacji kolejowych w Katowice

 • Katowice Glowny

Warszawa do Katowice autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Warszawa do Katowice, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Warszawa Katowice ?

Podróż autokarem Warszawa Katowice obsługuje tylko jedna firma autobusowa: LEO Express.

LEO Express Warszawa Katowice

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Warszawa i Katowice i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Katowice,

 • Będziesz podróżować z Warszawa do Katowicew nowoczesnym i wygodnym autobusie. Rozkładane fotele z większą przestrzenią na nogi i toaletami zapewniają komfort, którego potrzebujesz, aby cieszyć się czasem na pokładzie.
 • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 259 km z podróży.

Odjazdy dworców autobusowych w Warszawa

Pamiętaj, aby przybyć na dworzec autobusowy w Warszawa co najmniej 15 minut lub nawet 30 minut przed wysłaną godziną odlotu. Ogólnie miejsce docelowe „Katowice”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Warszawa Centrum

Przyjazdy dworców autobusowych w Katowice

Po przybyciu autobusu Katowice, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Katowice

Tanie loty z Warszawa do Katowice

Które linie lotnicze obsługują Warszawa do Katowice loty?

Ten lot jest zaplanowany tylko przez jedną linię lotniczą: LOT Polish Airlines.
LOT Polish Airlines Warszawa Katowice

Oto kilka wskazówek, które mogą być przydatne, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze oferty, z których można latać Warszawa do Katowice:

 • Unikaj weekendów, aby polecieć Katowice i bądź elastyczny. Taryfy są różne, niezależnie od tego, czy lot jest zaplanowany wcześnie rano, czy późnym wieczorem. Dlatego zaleca się, aby mieć znaczny stopień elastyczności.
 • Nie czekaj dzień przed podróżą, aby zarezerwować Warszawa Katowice lot, ponieważ ceny powinny być bardzo wysokie. Z nielicznymi wyjątkami ceny rosną w miarę zbliżania się do daty wyjazdu, aby zaoszczędzić miejsca dla klientów biznesowych, którzy dokonują późnych rezerwacji i chcą zapłacić więcej.

Lotnisko odlotu w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin

Lotnisko przylotu w Katowice

 • KTW Pyrzowice

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Katowice?

Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Katowice (przybycie na lotnisko w Pyrzowice KTW)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa Centrum do Warszawa i to z Katowice ( Polska)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Warszawa-Katowice Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Katowice Glowny w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Katowice (259 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)