Zalecana trasa
Warszawa
Podróżuj bezpośrednio do Kolonia pociąg, loty, wspólne przejazdy, autobus
Kolonia
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Warszawa
Podróż pociąg, loty, wspólne przejazdy, autobus do Dusseldorf
Dusseldorf
Podróż pociąg, autobus, wspólne przejazdy do Kolonia
Kolonia
Zobacz ceny
Warszawa
Podróż autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Berlin
Berlin
Podróż loty, pociąg, autobus, wspólne przejazdy do Kolonia
Kolonia
Zobacz ceny

Jak dostać się z Warszawa do Kolonia?

Planujesz podróż do Warszawa z Kolonia i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Warszawa do Kolonia, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Warszawa a Kolonia, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (Deutsche Bahn, HKX, FlixTrain, ADAC PostBus lub Onebus), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Warszawa a Kolonia, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Warszawa - Kolonia.

Podczas podróży z Warszawa do Kolonia masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Warszawa do Kolonia

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Warszawa do Kolonia, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Warszawa Kolonia pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Warszawa Kolonia jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Warszawa Kolonia

Wiele lotów łączy Warszawa z Kolonia każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Kolonia w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Warszawa Kolonia

Wspólne przejazdy między Warszawa a Kolonia to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Kolonia w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Warszawa lub Kolonia może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Warszawa do Kolonia dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Warszawa Kolonia

Miasto wyjazdu
Warszawa
Polska
Miasto docelowe
Kolonia
Niemcy
Nadrenia Północna-Westfalia
Odległość
980 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg, loty, wspólne przejazdy oraz autobus
Wyszukaj bilety z Warszawa do Kolonia
Szukaj noclegów w Kolonia
Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Kolonia z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Kolonia z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Warszawa - Kolonia, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak Deutsche Bahn, HKX, FlixTrain, ADAC PostBus lub Onebus, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Warszawa a Kolonia!

Porównanie środków transportu między Warszawa a Kolonia

Zalety i wady carpoolingu z Warszawa do Kolonia?
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Warszawa do Kolonia na środowisko.
Przyjazność Carpooling z Warszawa do Kolonia jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Ekonomiczne Carpooling z Warszawa do Kolonia jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Komfort Podczas całej podróży z Warszawa do Kolonia musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Niezawodność Podczas podróży do Warszawa i Kolonia powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Warszawa do Kolonia może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Zalety i wady lotu z Warszawa do Kolonia?
Prędkość Lot pomiędzy Warszawa a Kolonia jest najszybszym sposobem na pokonanie 980 km pomiędzy Warszawa a Kolonia.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Warszawa do Kolonia, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Ceny Bilety lotnicze z Warszawa do Kolonia mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Kolonia często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Warszawa ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Kolonia mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Warszawa do Kolonia?
Ceny Bilety autobusowe z Warszawa do Kolonia są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Kolonia (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Warszawa - Kolonia, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Warszawa - Kolonia są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Warszawa-Kolonia mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Warszawa do Kolonia pokonują dystans 980 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Kolonia.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Warszawa do Kolonia?
Krajobrazy Pociągi między Warszawa a Kolonia często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Komfort Pociągi między Warszawa a Kolonia oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Warszawa-Kolonia jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Koszt Bilety na pociąg Warszawa Kolonia mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Warszawa Kolonia mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.

Skąd wyruszyć w Warszawa? Gdzie mogę dojechać w Kolonia?

Dworce autobusowe w Warszawa

Warszawa West
Mapa
Warsaw
Mapa
Warszawa Młociny
Mapa
Warszawa Lotnisko Chopina
Mapa

Stacje odlotów w Warszawa

Warszawa Centralna
Mapa
Warszawa Wschodnia
Mapa
Warszawa Zachodnia
Mapa

Lotniska odlotowe w Warszawa

Frederic Chopin
Mapa
Warsaw Modlin
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Kolonia

Koln
Mapa
Köln-Deutz
Mapa
Cologne South Airport
Mapa

Stacje przylotów w Kolonia

Köln Hbf
Mapa
Köln Messe/Deutz
Mapa
Köln-Ehrenfeld
Mapa
Köln-Mülheim
Mapa
Köln Süd
Mapa
Köln/Bonn Flughafen
Mapa
Köln Geldernstr/Parkgürtel
Mapa
Köln-Chorweiler
Mapa
Köln-Chorweiler Nord
Mapa
Köln-Dellbrück
Mapa
Köln Hansaring
Mapa
Köln-Longerich
Mapa
Köln Volkhovener Weg
Mapa
Köln-Blumenberg
Mapa
Köln-Buchforst
Mapa
Köln-Holweide
Mapa
Köln-Nippes
Mapa
Köln-Stammheim
Mapa
Köln-Worringen
Mapa
Köln West
Mapa
None
None

Lotniska przylotowe w Kolonia

Cologne Bonn
Mapa
Wyszukaj bilety z Warszawa do Kolonia
Szukaj noclegów w Kolonia

3 rady jak taniej podróżować między Warszawa a Kolonia

Zdecydowałeś się na podróż z Warszawa do Kolonia i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Warszawa do Kolonia.

  • 1. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Warszawa-Kolonia są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Kolonia poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 2. Lekka podróż
    Jeśli podróżujesz między Warszawa a Kolonia z firmą, która pobiera dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany, co często się zdarza, warto ograniczyć bagaż do minimum, aby zaoszczędzić pieniądze. Postaraj się spakować tylko to, co niezbędne i pamiętaj, aby przed wyjazdem do Kolonia sprawdzić zasady dotyczące bagażu obowiązujące w danej linii lotniczej.
  • 3. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Warszawa do Kolonia. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Kolonia.

Autobus Warszawa Kolonia

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Warszawa-Kolonia zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Warszawa do Kolonia na Vivanoda.

Czas trwania podróży autobusem między Warszawa a Kolonia zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Kolonia w danym dniu podróży.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Warszawa-Kolonia wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Większość autobusów na trasie Warszawa-Kolonia jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Warszawa-Kolonia. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Częstotliwość odjazdów do Warszawa z Kolonia różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Kolonia, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Przedsiębiorstwa autobusowe Warszawa Kolonia

ADAC PostBus
ADAC PostBus
Onebus
Onebus
Bohr
Bohr
Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Warszawa Kolonia

Pociągi Warszawa Kolonia

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Warszawa a Kolonia, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Średni czas podróży pociągiem z Warszawa do Kolonia zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Kolonia są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Bilety kolejowe z Warszawa do Kolonia można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Warszawa do Kolonia z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Pociągi między Warszawa a Kolonia są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Warszawa do Kolonia. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Firmy kolejowe z Warszawa do Kolonia

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
HKX
HKX
FlixTrain
FlixTrain
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
PKP Intercity
PKP Intercity
Russian Railways
Russian Railways
Szukaj biletów na pociągi z Warszawa do Kolonia

Loty Warszawa Kolonia

Linie lotnicze Warszawa Kolonia

Germanwings
Germanwings
Air Berlin
Air Berlin
Lufthansa
Lufthansa
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Ryanair
Ryanair
Szukaj lotów Warszawa Kolonia

Carpool Warszawa Kolonia

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Średni koszt przejazdu z Warszawa do Kolonia zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Warszawa do Kolonia, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Warszawa a Kolonia, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Warszawa i Kolonia skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Warszawa do Kolonia zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Platforma carpoolingowa Warszawa Kolonia

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Warszawa Kolonia

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu