Podróżuj z Warszawa do Kolonia

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Kolonia w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Warszawa do Kolonia w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Kolonia
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Dusseldorf
Kolonia
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Dortmund
Kolonia
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
4
Warszawa
Berlin
Kolonia
/
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Kolonia

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans980 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Warszawa do Kolonia ?

Kolonia jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Warszawa do Kolonia oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Po prostu wprowadź datę podróży do Kolonia a Vivanoda zajmie się resztą. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Warszawa - Kolonia oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy FlixBus, Blablacar, Deutsche Bahn, FlixTrain, Polskie Koleje Państwowe, Lufthansa, Air Berlin lub Onebus do osiągnięcia Kolonia,

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Kolonia

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Tanie loty z Warszawa do Kolonia

Które linie lotnicze obsługują Warszawa do Kolonia loty?

Zliczamy 2 linie lotnicze, które planują bezpośrednie połączenie między lotniskiem Warszawa i jeden z Kolonia: Germanwings i Ryanair.
Germanwings Warszawa KoloniaRyanair Warszawa Kolonia

Oto kilka wskazówek, które mogą być przydatne, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze oferty, z których można latać Warszawa do Kolonia:

 • Wolę latać do Kolonia w dzień powszedni (od poniedziałku do czwartku) i bądź elastyczny. Taryfy są różne, niezależnie od tego, czy lot jest zaplanowany wcześnie rano, czy późnym wieczorem. Dlatego zaleca się, aby mieć znaczny stopień elastyczności.
 • Zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji Warszawa Kolonia lot kilka tygodni (a nawet miesięcy) z wyprzedzeniem. Z nielicznymi wyjątkami ceny rosną w miarę zbliżania się do daty wyjazdu, aby zaoszczędzić miejsca dla klientów biznesowych, którzy dokonują późnych rezerwacji i chcą zapłacić więcej.

Lotnisko odlotu w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin
 • WMI Warsaw Modlin

Lotnisko przylotu w Kolonia

 • CGN Cologne Bonn

Carpool z Warszawa do Kolonia

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Na pewno masz większe szanse na zdobycie Warszawa-Kolonia jeździ w poszukiwaniu z trzydniowym wyprzedzeniem niż miesiąc. Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Kolonia,

pociąg Warszawa do Kolonia

Warszawa Kolonia firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: Polskie Koleje Państwowe.
Polskie Koleje Państwowe Warszawa Kolonia

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Warszawa do Kolonia?

Tak, można przejść z Warszawa do Kolonia pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Kolonia i może być mniej bezpośrednich pociągów z Warszawa w niektóre dni. Aby znaleźć najtańsze Warszawa-Kolonia bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Pociąg dużych prędkości Warszawa Kolonia

Podróżujące z prędkością od 200 km / h do 350 km / h pociągi te są najszybszym rozwiązaniem Warszawa do Kolonia pociągiem.

Nocny pociąg Warszawa Kolonia

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Kolonia ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

Pociąg międzymiastowy Warszawa Kolonia

Stacja kolejowa jest piękna Warszawa i Kolonia są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Stacje odlotów w Warszawa

 • Warszawa Centralna
 • Warszawa Wschodnia

Przybycie stacji kolejowych w Kolonia

 • Köln Hbf

Warszawa do Kolonia autobus

Odjazdy dworców autobusowych w Warszawa

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Warszawa od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy Onebus, ADAC PostBus, FlixBus lub Bohr, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Warsaw

Przyjazdy dworców autobusowych w Kolonia

W Kolonia, upewnij się, że nie zostawiasz nic na siedzeniu ani w bagażniku autokaru.

 • Köln-Deutz
 • Koln

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Kolonia?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Kolonia (981 km)
Linie lotnicze
Air Berlin wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Kolonia (przybycie na lotnisko w Cologne Bonn CGN)
Lufthansa zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Dusseldorf (obsługujący lotnisko w Dusseldorf DUS)
Wizzair obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Dortmund (przybycie na lotnisko w Dortmund DTM)
Germanwings zapewnia łącze lotnicze z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Kolonia (obsługujący lotnisko w Cologne Bonn CGN)
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Berlin (przybycie na lotnisko w Tegel TXL)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Warsaw Modlin WMI (znajduje się na 35 km od środka Warszawa, Polska) do Kolonia (obsługujący lotnisko w Cologne Bonn CGN)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linie Warszawa-Berlin Pociąg EC 95 z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum) i z Berlin do Kolonia z odjeżdżającym pociągiem CityNightLine Kopernikus Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Köln Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Polskie Koleje Państwowe obsługuje linię Warszawa-Kolonia Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Köln Hbf w dniu przyjazdu (0.3 km od centrum)
FlixTrain tworzy połączenie kolejowe z Berlin do Kolonia z odjeżdżającym pociągiem Berlin Hauptbahnhof dostać się do stacji kolejowej Köln Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Russian Railways oferuje linię Warszawa-Berlin Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Wschodnia (3.7 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
HKX obsługuje linię z Dusseldorf do Kolonia z odjeżdżającym pociągiem Düsseldorf Hbf dostać się do stacji kolejowej Köln Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
ÖBB tworzy połączenie kolejowe Dusseldorf-Kolonia Pociąg InterCity (IC) z dworca kolejowego Düsseldorf Hbf (1.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Köln Hbf w dniu przyjazdu (0.3 km od centrum)
SBB CFF FFS oferuje linię z Dusseldorf do Kolonia z odjeżdżającym pociągiem InterCity (IC) Düsseldorf Hbf dostać się do stacji kolejowej Köln Hbf (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy Bohr zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Düsseldorf do Dusseldorf i to z Köln-Deutz (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po liniach między miastem Warszawa (serwis na dworzec autobusowy Warsaw w 0 km od centrum) i miasta Berlin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 9.3 km od centrum. i z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Koln (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
Firma autobusowa ADAC PostBus obraca się między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Kolonia gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Koln znajduje się około 0.4 km od centrum.
Sieć Onebus obejmuje linię autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Koln (Nadrenia Północna-Westfalia Niemcy)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)