Zalecana trasa
Warszawa
Podróżuj bezpośrednio do Kopenhaga autobus, loty, pociąg
Kopenhaga
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Warszawa
Podróż loty do Malmo
Malmo
Podróż autobus, pociąg do Kopenhaga
Kopenhaga
Zobacz ceny
Warszawa
Podróż autobus, pociąg, wspólne przejazdy do Berlin
Berlin
Podróż loty, pociąg, autobus do Kopenhaga
Kopenhaga
Zobacz ceny

Jak dostać się z Warszawa do Kopenhaga?

Planujesz podróż do Warszawa z Kopenhaga i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Warszawa do Kopenhaga, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Warszawa a Kopenhaga, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (Deutsche Bahn, PKP Intercity, Russian Railways, IC Bus lub FlixBus), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Warszawa a Kopenhaga, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Warszawa - Kopenhaga.

Podczas podróży z Warszawa do Kopenhaga masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Warszawa do Kopenhaga

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Warszawa do Kopenhaga, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Warszawa Kopenhaga pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Warszawa Kopenhaga jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Warszawa Kopenhaga

Wiele lotów łączy Warszawa z Kopenhaga każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Kopenhaga w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Warszawa Kopenhaga

Wspólne przejazdy między Warszawa a Kopenhaga to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Kopenhaga w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Warszawa lub Kopenhaga może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Warszawa do Kopenhaga dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Warszawa Kopenhaga

Miasto wyjazdu
Warszawa
Polska
Miasto docelowe
Kopenhaga
Dania
Odległość
672 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, loty oraz pociąg
Wyszukaj bilety z Warszawa do Kopenhaga
Szukaj noclegów w Kopenhaga
Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Kopenhaga z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Kopenhaga z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Warszawa - Kopenhaga, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak Deutsche Bahn, PKP Intercity, Russian Railways, IC Bus lub FlixBus, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Warszawa a Kopenhaga!

Porównanie środków transportu między Warszawa a Kopenhaga

Zalety i wady podróżowania autobusem z Warszawa do Kopenhaga?
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Warszawa - Kopenhaga są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Ceny Bilety autobusowe z Warszawa do Kopenhaga są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Kopenhaga (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Warszawa - Kopenhaga, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Komfort Autobusy relacji Warszawa-Kopenhaga mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Warszawa do Kopenhaga pokonują dystans 672 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Kopenhaga.
Zalety i wady lotu z Warszawa do Kopenhaga?
Prędkość Lot pomiędzy Warszawa a Kopenhaga jest najszybszym sposobem na pokonanie 672 km pomiędzy Warszawa a Kopenhaga.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Warszawa do Kopenhaga, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Kopenhaga mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Ceny Bilety lotnicze z Warszawa do Kopenhaga mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Kopenhaga często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Warszawa ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Warszawa do Kopenhaga?
Dostępność Dworce kolejowe w Warszawa i Kopenhaga znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Warszawa-Kopenhaga jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Krajobrazy Pociągi między Warszawa a Kopenhaga często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Koszt Bilety na pociąg Warszawa Kopenhaga mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Warszawa Kopenhaga mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady carpoolingu z Warszawa do Kopenhaga?
Ekonomiczne Carpooling z Warszawa do Kopenhaga jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazność Carpooling z Warszawa do Kopenhaga jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Warszawa do Kopenhaga jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Warszawa do Kopenhaga może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niezawodność Podczas podróży do Warszawa i Kopenhaga powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.

Skąd wyruszyć w Warszawa? Gdzie mogę dojechać w Kopenhaga?

Dworce autobusowe w Warszawa

Warsaw
Mapa

Stacje odlotów w Warszawa

Warszawa Centralna
Mapa
Warszawa Wschodnia
Mapa
Warszawa Zachodnia
Mapa

Lotniska odlotowe w Warszawa

Frederic Chopin
Mapa
Warsaw Modlin
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Kopenhaga

Kobenhavn
Mapa
Köbenhavn Ingerslevsgade
Mapa
Köbenhavns Lufthavn
Mapa

Stacje przylotów w Kopenhaga

Copenhagen
Mapa
København H
Mapa
Københavns Lufthavn Kastrup
Mapa
Österport
Mapa
Nørreport St.
Mapa

Lotniska przylotowe w Kopenhaga

Copenhagen
Mapa
Wyszukaj bilety z Warszawa do Kopenhaga
Szukaj noclegów w Kopenhaga

3 rady jak taniej podróżować między Warszawa a Kopenhaga

Zdecydowałeś się na podróż z Warszawa do Kopenhaga i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Warszawa do Kopenhaga.

  • 1. Porównaj środki transportu
    Dobrym pomysłem może być porównanie różnych dostępnych środków transportu, aby zaoszczędzić pieniądze na podróży z Warszawa do Kopenhaga. Podczas gdy lot samolotem lub pociągiem może wydawać się najszybszą opcją dotarcia do Kopenhaga, carpooling lub autobus mogą być tańszą alternatywą. Weź także pod uwagę długość podróży i trasę, aby znaleźć najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
  • 2. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Warszawa do Kopenhaga. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Kopenhaga.
  • 3. Lekka podróż
    Jeśli podróżujesz między Warszawa a Kopenhaga z firmą, która pobiera dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany, co często się zdarza, warto ograniczyć bagaż do minimum, aby zaoszczędzić pieniądze. Postaraj się spakować tylko to, co niezbędne i pamiętaj, aby przed wyjazdem do Kopenhaga sprawdzić zasady dotyczące bagażu obowiązujące w danej linii lotniczej.

Autobus Warszawa Kopenhaga

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Warszawa-Kopenhaga wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Większość autobusów na trasie Warszawa-Kopenhaga jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Warszawa-Kopenhaga zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Warszawa do Kopenhaga na Vivanoda.

Częstotliwość odjazdów do Warszawa z Kopenhaga różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Kopenhaga, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Autobusy między Warszawa a Kopenhaga zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Czas trwania podróży autobusem między Warszawa a Kopenhaga zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Kopenhaga w danym dniu podróży.

Przedsiębiorstwa autobusowe Warszawa Kopenhaga

IC Bus
IC Bus
FlixBus
FlixBus
Eurolines
Eurolines
Swebus
Swebus
VY Buss - NettBuss
VY Buss - NettBuss
Szukaj biletów autobusowych Warszawa Kopenhaga

Pociągi Warszawa Kopenhaga

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Warszawa do Kopenhaga, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Warszawa do Kopenhaga z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Warszawa a Kopenhaga, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Bilety kolejowe z Warszawa do Kopenhaga można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Warszawa do Kopenhaga, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Warszawa a Kopenhaga.

Istnieje możliwość zarezerwowania specjalnego miejsca w pociągu na trasie Warszawa - Kopenhaga. W zależności od firmy, usługa ta może być płatna. Miejsca siedzące można zarezerwować online lub w kasie na stacji.

Firmy kolejowe z Warszawa do Kopenhaga

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
PKP Intercity
PKP Intercity
Russian Railways
Russian Railways
SJ
SJ
Danske StatsBaner (DSB)
Danske StatsBaner (DSB)
Szukaj biletów na pociągi z Warszawa do Kopenhaga

Loty Warszawa Kopenhaga

Linie lotnicze Warszawa Kopenhaga

Norwegian Air Shuttle
Norwegian Air Shuttle
Easyjet
Easyjet
Air Berlin
Air Berlin
Lufthansa
Lufthansa
SAS - Scandinavian Airlines
SAS - Scandinavian Airlines
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Ryanair
Ryanair
OLT Express
OLT Express
Wizzair
Wizzair
Szukaj lotów Warszawa Kopenhaga

Carpool Warszawa Kopenhaga

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Warszawa i Kopenhaga skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Średni koszt przejazdu z Warszawa do Kopenhaga zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Warszawa do Kopenhaga, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Warszawa a Kopenhaga, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Warszawa a Kopenhaga. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Czas trwania podróży z Warszawa do Kopenhaga zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Platforma carpoolingowa Warszawa Kopenhaga

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Warszawa Kopenhaga
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu