Podróżuj z Warszawa do Kopenhaga

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Kopenhaga w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Warszawa do Kopenhaga w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Kopenhaga
/
/
  • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Malmo
Kopenhaga
/
  • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Berlin
Kopenhaga
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Kopenhaga

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans672 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Warszawa do Kopenhaga ?

Wybrałeś Kopenhaga jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Warszawa i jak znaleźć najlepsze Warszawa do Kopenhaga oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Kopenhaga z Warszawa Wpisz daty podróży do Kopenhaga wtedy Vivanoda zrobi resztę. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Warszawa, będziesz podróżować z FlixBus, Deutsche Bahn, Wizzair, Blablacar, Norwegian Air Shuttle, SAS - Scandinavian Airlines, Easyjet lub Polskie Koleje Państwowe przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Kopenhaga

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Kopenhaga (Dania) z odległości 672 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Warszawa > Kopenhaga będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Kopenhaga (lotnisko w Copenhagen, Kod IATA: CPH) obsługiwany przez LOT Polish Airlines, Ryanair lub SAS - Scandinavian Airlines.
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Warszawa-Kopenhaga bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Warszawa-Berlin i Berlin-Kopenhaga,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyWarsaw (od 0 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus IC Bus lub FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Kopenhaga ( Dania).
Nie można przejść bezpośrednio z Warszawa do Kopenhaga pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Warszawa-Berlin i Berlin-Kopenhaga pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje Euronight JanKiepura lub EC 95 Polskie Koleje Państwowe, Deutsche Bahn lub Russian Railways do Berlin opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doBerlin będzie na stacji Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Berlin gdzie odjeżdża pociąg ICE lub CityNightLine Orion obsługiwany przez Deutsche Bahn Kopenhaga,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Warszawa-Berlin może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)