Zalecana trasa
Warszawa
Podróżuj bezpośrednio do Korfu loty
Korfu
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Warszawa
Podróż autobus, pociąg, wspólne przejazdy do Budapeszt
Budapeszt
Podróż loty do Korfu
Korfu
Zobacz ceny
Warszawa
Podróż pociąg, wspólne przejazdy do Bratysława
Bratysława
Podróż loty do Korfu
Korfu
Zobacz ceny

Jak dostać się z Warszawa do Korfu?

Planujesz podróż do Warszawa z Korfu i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Warszawa do Korfu, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Warszawa a Korfu, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (Russian Railways, LEO Express, Ryanair, Aegean Airlines lub Blu-express), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Warszawa a Korfu, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Warszawa - Korfu.

Podczas podróży z Warszawa do Korfu masz do wyboru kilka opcji transportu

Warszawa Korfu promem

Prom między Warszawa a Korfu to ciekawa opcja transportowa dla podróżnych szukających bezstresowej podróży i wyjątkowych wrażeń.

Autobus z Warszawa do Korfu

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Warszawa do Korfu, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Warszawa Korfu pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Warszawa Korfu jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Warszawa Korfu

Wiele lotów łączy Warszawa z Korfu każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Korfu w rekordowym czasie.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Warszawa do Korfu dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Warszawa Korfu

Miasto wyjazdu
Warszawa
Polska
Miasto docelowe
Korfu
Grecja
Wyspy Jońskie
Odległość
1405 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie loty
Wyszukaj bilety z Warszawa do Korfu
Szukaj noclegów w Korfu
Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Korfu z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Korfu z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Warszawa - Korfu, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak Russian Railways, LEO Express, Ryanair, Aegean Airlines lub Blu-express, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Warszawa a Korfu!

Porównanie środków transportu między Warszawa a Korfu

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Warszawa do Korfu?
Komfort Pociągi między Warszawa a Korfu oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Krajobrazy Pociągi między Warszawa a Korfu często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Warszawa-Korfu jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Warszawa Korfu mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Warszawa Korfu mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady lotu z Warszawa do Korfu?
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Warszawa do Korfu, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Prędkość Lot pomiędzy Warszawa a Korfu jest najszybszym sposobem na pokonanie 1405 km pomiędzy Warszawa a Korfu.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Korfu często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Warszawa ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Warszawa do Korfu mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Korfu mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Warszawa do Korfu?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Warszawa - Korfu, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Warszawa do Korfu są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Korfu (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Warszawa - Korfu są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Czas podróży Autobusy z Warszawa do Korfu pokonują dystans 1405 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Korfu.
Komfort Autobusy relacji Warszawa-Korfu mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Zalety i wady podróży promem z Warszawa do Korfu?
Przyjemne doświadczenie Podróż promem między Warszawa a Korfu jest sama w sobie bardzo przyjemnym doświadczeniem, często oferuje panoramiczne widoki na morze lub wybrzeże.
Usługi na pokładzie Niektóre firmy promowe, którymi będziesz podróżować między Warszawa a Korfu, oferują pasażerom wygodne kabiny do spania i odpoczynku, pokładowe restauracje, bary i wszelkiego rodzaju rozrywki.
Wygodna strona Na pokład można wejść z pojazdem, co może być bardzo wygodne w przypadku rodzinnych wakacji i przewożenia ciężkiego lub nieporęcznego bagażu.
Elastyczność Godziny wypływania promów między Warszawa a Korfu mogą być bardziej ograniczone niż w przypadku innych środków transportu, co może utrudnić planowanie podróży do Korfu.
Pogoda Warunki pogodowe mogą czasem utrudnić podróż promem między Warszawa a Korfu i sprawić, że będzie ona niewygodna dla osób ze skłonnością do choroby morskiej.
Ceny Taryfy promów pomiędzy Warszawa a Korfu mogą być wyższe niż w przypadku innych środków transportu.

Skąd wyruszyć w Warszawa? Gdzie mogę dojechać w Korfu?

Dworce autobusowe w Warszawa

Warszawa West
Mapa
Warszawa Centrum
Mapa
Warszawa Lotnisko Chopina
Mapa

Stacje odlotów w Warszawa

Warszawa Centralna
Mapa
Warszawa Wschodnia
Mapa

Lotniska odlotowe w Warszawa

Frederic Chopin
Mapa
Warsaw Modlin
Mapa

Porty przylotów w Korfu

Kerkyra
Mapa

Lotniska przylotowe w Korfu

Corfu I. Kapodistrias
Mapa
Wyszukaj bilety z Warszawa do Korfu
Szukaj noclegów w Korfu

3 rady jak taniej podróżować między Warszawa a Korfu

Zdecydowałeś się na podróż z Warszawa do Korfu i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż prom, autobus, pociąg lub loty, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Warszawa do Korfu.

  • 1. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Warszawa do Korfu. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Korfu.
  • 2. Lekka podróż
    Jeśli podróżujesz między Warszawa a Korfu z firmą, która pobiera dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany, co często się zdarza, warto ograniczyć bagaż do minimum, aby zaoszczędzić pieniądze. Postaraj się spakować tylko to, co niezbędne i pamiętaj, aby przed wyjazdem do Korfu sprawdzić zasady dotyczące bagażu obowiązujące w danej linii lotniczej.
  • 3. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Warszawa-Korfu są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Korfu poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.

Prom Warszawa Korfu

To zależy w dużej mierze od pory roku, w której chcesz podróżować między Warszawa a Korfu. Pamiętaj, że nie ma bezpośredniego połączenia promowego między Warszawa a Korfu i będziesz musiał połączyć podróż do Korfu z innym środkiem transportu.

Niektórzy przewoźnicy promowi kursujący między Warszawa a Korfu oferują zniżki dla dzieci i seniorów. Warto przeszukać ceny na Vivanoda, podając wiek podróżnych, aby sprawdzić, czy takie zniżki są dostępne.

Należy pamiętać, że nie ma bezpośredniego połączenia promowego między Warszawa a Korfu. Czas trwania podróży promem zależy głównie od przewoźnika, z którego korzystasz.

Zazwyczaj możliwe jest zabranie samochodu na prom z Warszawa do Korfu, ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Zalecamy, abyś przeszukał ceny na Vivanoda, aby porównać różne oferty promowe dostępne na trasie Warszawa - Korfu i ocenić warunki transportu.

Cena biletu promowego z Warszawa do Korfu może się różnić w zależności od przewoźnika i sezonu. Dlatego warto poszukać biletów promowych z Warszawa do Korfu na Vivanoda. Dzięki temu będziesz mógł porównać różne firmy i poznać aktualne stawki.

Godziny wypłynięcia i przypłynięcia promu między Warszawa a Korfu różnią się w zależności od sezonu i dnia tygodnia. Zaleca się sprawdzenie aktualnego rozkładu jazdy u przewoźnika przed dokonaniem rezerwacji.

Firmy promowe Warszawa Korfu

Ventouris Ferries
Ventouris Ferries
Superfast Ferries
Superfast Ferries
Poszukaj biletów na prom z Warszawa do Korfu

Autobus Warszawa Korfu

Częstotliwość odjazdów do Warszawa z Korfu różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Korfu, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Autobusy między Warszawa a Korfu zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Warszawa-Korfu wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Czas trwania podróży autobusem między Warszawa a Korfu zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Korfu w danym dniu podróży.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Warszawa-Korfu, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Warszawa-Korfu zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Warszawa do Korfu na Vivanoda.

Przedsiębiorstwa autobusowe Warszawa Korfu

LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Warszawa Korfu

Pociągi Warszawa Korfu

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Warszawa do Korfu z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Warszawa do Korfu, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Warszawa a Korfu.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Warszawa do Korfu, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Pociągi między Warszawa a Korfu są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Warszawa a Korfu, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Warszawa do Korfu. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Firmy kolejowe z Warszawa do Korfu

Russian Railways
Russian Railways
Szukaj biletów na pociągi z Warszawa do Korfu

Loty Warszawa Korfu

Linie lotnicze Warszawa Korfu

Ryanair
Ryanair
Aegean Airlines
Aegean Airlines
Blu-express
Blu-express
Smart Wings
Smart Wings
Wizzair
Wizzair
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Alitalia
Alitalia
Air Serbia
Air Serbia
Szukaj lotów Warszawa Korfu
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu