Podróżuj z Warszawa do Korfu

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Korfu w pociąg, autobus, prom, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Warszawa do Korfu w samolot, prom, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Korfu
 • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Budapeszt
Korfu
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Bratysława
Korfu
/
 • Uzyskaj stawki
4
Warszawa
Bari
Korfu
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Korfu

Sposoby transportusamolot, carpooling, prom, autobus, pociąg
dystans1405 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Warszawa do Korfu ?

Planujesz podróż z Warszawa do Korfu i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Warszawa Korfu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi, prom i loty dostać się do Korfu, Wpisz datę podróży do Korfu i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Warszawa, będziesz podróżować z Ryanair, Wizzair, Russian Railways, LEO Express, Alitalia, Aegean Airlines, Blablacar lub Smart Wings przez autobusy, carpooling, pociągi, prom lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Korfu

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Tanie loty z Warszawa do Korfu

Które linie lotnicze obsługują Warszawa do Korfu loty?

Zliczamy 2 linie lotnicze, które planują bezpośrednie połączenie między lotniskiem Warszawa i jeden z Korfu: Wizzair i Ryanair.
Wizzair Warszawa KorfuRyanair Warszawa Korfu

Lotnisko odlotu w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin
 • WMI Warsaw Modlin

Lotnisko docelowe w Korfu

 • CFU Corfu I. Kapodistrias

Aby pomóc Ci znaleźć tańsze loty do lotu Korfu, chcieliśmy dać ci kilka rad:

 • Bądź elastyczny dzięki datom podróży do Korfu, Ceny różnią się w czasie, w zależności od wielu czynników, w tym daty i godziny podróży. Lepiej więc, aby zarezerwować wycieczkę na 2- lub 3-dniową elastyczność.
 • Preferuj loty połączone do Korfu zamiast bezpośredniego.

pociąg Warszawa do Korfu

Warszawa Korfu firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: Russian Railways.
Russian Railways Warszawa Korfu

Dworce kolejowe z Warszawa

 • Warszawa Centralna

Czy istnieje bezpośredni pociąg dla Warszawa-Korfu droga?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Warszawa do Korfu bez żadnych zmian.

Warszawa do Korfu autobus

Niestety nie będziesz w stanie podróżować Warszawa Korfu tylko autokarem. Musisz znaleźć inne środki transportu (carpooling, pociąg, prom lub lot) osiągnąć Korfu,

Odjazdy dworców autobusowych w Warszawa

Musisz dotrzeć do swojego Warszawa zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi LEO Express, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Warszawa Centrum

Warszawa do Korfu prom

W Bari kontynuuj swoją podróż do Korfu i płyń z Ventouris Ferries lub Superfast Ferries.

Dostać się do Korfu z miasta Warszawa nie jest możliwe podróżowanie tylko promem. Musisz połączyć przeprawę promową lot, pociąg, carpooling i autobus dostać się do miejsca docelowego na wakacje.

Jakie firmy działają Warszawa Korfu trasa promowa?

Ventouris Ferries i Superfast Ferries to przewoźnicy, którzy pozwalają podróżować promem między miastami Warszawa i Korfu,

Ventouris Ferries Warszawa KorfuSuperfast Ferries Warszawa Korfu

Korfu terminale promowe

 • Kerkyra

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Korfu?

Linie lotnicze
Alitalia wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Rzym (przybycie na lotnisko w Fiumicino FCO)
Blu-express zapewnia obrót z lotniska Fiumicino FCO (znajduje się na 22 km od środka Rzym, Włochy) do Korfu (obsługujący lotnisko w Corfu I. Kapodistrias CFU)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Warsaw Modlin WMI znajduje się w 35 km centrum miasta Warszawa do Korfu (przybycie na lotnisko w Corfu I. Kapodistrias CFU)
LOT Polish Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Budapeszt (obsługujący lotnisko w Ferihegy BUD)
Air Serbia wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Belgrad (przybycie na lotnisko w Beograd BEG)
Wizzair zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Korfu (obsługujący lotnisko w Corfu I. Kapodistrias CFU)
Smart Wings obsługuje lot z lotniska Ivanka BTS znajduje się w 7.3 km centrum miasta Bratysława do Korfu (przybycie na lotnisko w Corfu I. Kapodistrias CFU)
Aegean Airlines zapewnia łącze lotnicze z lotniska Fiumicino FCO (znajduje się na 22 km od środka Rzym, Włochy) do Korfu (obsługujący lotnisko w Corfu I. Kapodistrias CFU)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa Centrum do Warszawa i to z Budapest ( Węgry)
Firmy spedycyjne
Łodzie Ventouris Ferries zapewniają połączenie morskie między portem Bari Molo San Vito 4 i to z Korfu (Kerkyra w 1.5 km od miasta)
Promy Superfast Ferries przeprawiają się między Bari i Korfu gdzie będą obsługiwać porty Bari Banchina Deposito Franco i Kerkyra odpowiednio 1.5 km i 1.5 km z dala od centrum ich miast.
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Warszawa-Budapeszt Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Budapest-Keleti w dniu przyjazdu (3.5 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Budapeszt (546 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)