Podróżuj z Warszawa do Ljubljana

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Ljubljana w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Warszawa do Ljubljana w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Ljubljana
  • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Wiedeń
Ljubljana
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Ljubljana

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans833 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Warszawa do Ljubljana ?

Ljubljana jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Warszawa do Ljubljana oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Ljubljana z Warszawa Musisz tylko podać datę wyjazdu do Ljubljana pozwól Vivanoda szukać ciebie. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Warszawa, będziesz podróżować z Adria Airways, Blablacar, FlixBus, Russian Railways, LEO Express, Hellö, ÖBB lub Austrian Airlines przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Ljubljana

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Ljubljana (Słowenia) z odległości 833 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Warszawa > Ljubljana będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Ljubljana (lotnisko w Brnik, Kod IATA: LJU) obsługiwany przez Adria Airways lub LOT Polish Airlines.
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Warszawa-Ljubljana bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Warszawa-Wiedeń i Wiedeń-Ljubljana,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyVienna (central station) (2.7 km z Wiedeń, Austria). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa Centrum (od 0.4 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Wiedeń,Po przybyciu Wiedeń, weź inny autobus FlixBus lub Hellö, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Ljubljana ( Słowenia).
Nie można przejść bezpośrednio z Warszawa do Ljubljanabez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Wiedeń i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train Russian Railways lub ÖBB do Wiedeń opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doWiedeń będzie na stacji Wien Westbahnhof (2.8 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Warszawa-Wiedeń może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Ljubljana?

Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Warszawa-Wiedeń Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Wien Westbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Warszawa do Wiedeń z odjeżdżającym pociągiem Chopin Night Train Warszawa Centralna dostać się do stacji kolejowej Wien Westbahnhof (Wiedeń Austria)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego (VIB) Vienna International Busterminal do Wiedeń i to z Ljubljana ( Słowenia)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Warszawa (serwis na dworzec autobusowy Warszawa Centrum w 0.4 km od centrum) i miasta Wiedeń gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Vienna (central station) znajduje się około 2.7 km od centrum.
Firma autobusowa Hellö obraca się z dworca autobusowego (VIB) Vienna International Busterminal do Wiedeń i to z Ljubljana ( Słowenia)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Wiedeń (557 km)
Linie lotnicze
Adria Airways wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Ljubljana (przybycie na lotnisko w Brnik LJU)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Ljubljana (obsługujący lotnisko w Brnik LJU)
Austrian Airlines obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Wiedeń (przybycie na lotnisko w Vienna-Schwechat International VIE)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)