Warszawa
Podróżuj bezpośrednio do Łódź autobus, wspólne przejazdy, pociąg
Łódź
Zobacz ceny

Jak dostać się z Warszawa do Łódź?

Planujesz podróż do Warszawa z Łódź i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Warszawa do Łódź, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Warszawa a Łódź, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (PKP Intercity, Blablacar, FlixBus lub LEO Express), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Warszawa a Łódź, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Warszawa - Łódź.

Podczas podróży z Warszawa do Łódź masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Warszawa do Łódź

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Warszawa do Łódź, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Warszawa Łódź pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Warszawa Łódź jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Warszawa Łódź

Wspólne przejazdy między Warszawa a Łódź to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Łódź w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Warszawa lub Łódź może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Warszawa do Łódź dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Warszawa Łódź

Miasto wyjazdu
Warszawa
Polska
Miasto docelowe
Łódź
Polska
Odległość
119 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, wspólne przejazdy oraz pociąg
Wyszukaj bilety z Warszawa do Łódź
Szukaj noclegów w Łódź
Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Łódź z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Łódź z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Warszawa - Łódź, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak PKP Intercity, Blablacar, FlixBus lub LEO Express, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Warszawa a Łódź!

Porównanie środków transportu między Warszawa a Łódź

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Warszawa do Łódź?
Prędkość Pociągi z Warszawa do Łódź są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Komfort Pociągi między Warszawa a Łódź oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Dostępność Dworce kolejowe w Warszawa i Łódź znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Koszt Bilety na pociąg Warszawa Łódź mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Warszawa Łódź mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady carpoolingu z Warszawa do Łódź?
Ekonomiczne Carpooling z Warszawa do Łódź jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazność Carpooling z Warszawa do Łódź jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Warszawa do Łódź jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Warszawa do Łódź może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niezawodność Podczas podróży do Warszawa i Łódź powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Warszawa do Łódź?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Warszawa - Łódź, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Warszawa - Łódź są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Ceny Bilety autobusowe z Warszawa do Łódź są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Łódź (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Komfort Autobusy relacji Warszawa-Łódź mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Warszawa do Łódź pokonują dystans 119 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Łódź.

Skąd wyruszyć w Warszawa? Gdzie mogę dojechać w Łódź?

Dworce autobusowe w Warszawa

Warszawa Młociny
Mapa
Warszawa West
Mapa
Warszawa Centrum
Mapa
Warszawa Lotnisko Chopina
Mapa

Stacje odlotów w Warszawa

Warszawa Centralna
Mapa
Warszawa Wschodnia
Mapa
Warszawa Zachodnia
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Łódź

Łódź Fabryczna
Mapa

Stacje przylotów w Łódź

Łódź Kaliska
Mapa
Łódź Chojny
Mapa
Łódź Fabryczna
Mapa
Łódź Retkinia
Mapa
Łódź Widzew
Mapa
Wyszukaj bilety z Warszawa do Łódź
Szukaj noclegów w Łódź

3 rady jak taniej podróżować między Warszawa a Łódź

Zdecydowałeś się na podróż z Warszawa do Łódź i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Warszawa do Łódź.

  • 1. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Warszawa-Łódź są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Łódź poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 2. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Warszawa do Łódź. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Łódź.
  • 3. Lekka podróż
    Jeśli podróżujesz między Warszawa a Łódź z firmą, która pobiera dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany, co często się zdarza, warto ograniczyć bagaż do minimum, aby zaoszczędzić pieniądze. Postaraj się spakować tylko to, co niezbędne i pamiętaj, aby przed wyjazdem do Łódź sprawdzić zasady dotyczące bagażu obowiązujące w danej linii lotniczej.

Autobus Warszawa Łódź

Większość autobusów na trasie Warszawa-Łódź jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Warszawa-Łódź zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Warszawa do Łódź na Vivanoda.

Autobusy między Warszawa a Łódź zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Częstotliwość odjazdów do Warszawa z Łódź różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Łódź, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Warszawa-Łódź. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Bilety autobusowe Warszawa-Łódź są często tańsze, jeżeli kupuje się je z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeżeli rezerwuje się je z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak niektórzy przewoźnicy oferują również oferty last minute, aby zapełnić pozostałe miejsca.

Przedsiębiorstwa autobusowe Warszawa Łódź

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Warszawa Łódź

Pociągi Warszawa Łódź

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Warszawa do Łódź, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Warszawa a Łódź.

Bilety kolejowe z Warszawa do Łódź można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Warszawa do Łódź z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Warszawa do Łódź. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Bilety na trasę z Warszawa do Łódź można odebrać na dworcu, wydrukować w domu lub bezpośrednio z telefonu komórkowego. Na niektórych stacjach można też odebrać bilet w kiosku samoobsługowym.

Pociągi między Warszawa a Łódź są wyposażone w rampy i zarezerwowane miejsca siedzące dla osób na wózkach inwalidzkich i pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej. Niepełnosprawni podróżni są zachęcani do skontaktowania się z serwisem pomocy przed podróżą w celu uzyskania dodatkowej pomocy i optymalnej opieki w Warszawa.

Firmy kolejowe z Warszawa do Łódź

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Warszawa do Łódź

Carpool Warszawa Łódź

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Średni koszt przejazdu z Warszawa do Łódź zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Warszawa do Łódź, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Warszawa a Łódź, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Warszawa a Łódź. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Warszawa i Łódź skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Czas trwania podróży z Warszawa do Łódź zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Platforma carpoolingowa Warszawa Łódź

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Warszawa Łódź

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu