Podróżuj z Warszawa do Łódź

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Łódź w autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Warszawa do Łódź w samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Warszawa
Łódź
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Łódź

Sposoby transportucarpooling, autobus
dystans119 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Łódź?

Oferujemy 1 tras w autobus, carpooling przygotować podróż Warszawa Łódź, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Łódźklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Warszawa i Łódź na mapie oraz na trasie Warszawa Łódź i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Łódź Fabryczna, Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Dworzec autobusowy Warszawa West, Dworzec autobusowy Warszawa Centrum, Dworzec autobusowy Warszawa Lotnisko Chopina) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Łódź

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Łódź

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Łódź (Polska) z odległości 119 km można pożyczyć 2 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Warszawa-Łódź co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub LEO Express pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyŁódź Kaliska (2.5 km z Łódź, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa West (od 3.7 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Łódź,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Warszawa-Łódź,

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Łódź?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa West do Warszawa i to z Łódź Kaliska ( Polska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Warszawa (serwis na dworzec autobusowy Warszawa Centrum w 0.4 km od centrum) i miasta Łódź gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Łódź Fabryczna znajduje się około 2.2 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Łódź (119 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)