Podróżuj z Warszawa do Mińsk

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Mińsk w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Warszawa do Mińsk w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Mińsk
/
 • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Ostrava
Mińsk
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Mińsk

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans479 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Warszawa do Mińsk ?

Planujesz podróż z Warszawa do Mińsk i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Warszawa Mińsk? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Mińsk, Wpisz datę podróży do Mińsk i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Warszawa - Mińsk oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy Aerosvit Airlines, Russian Railways, Ukraine International, Air Baltic, LEO Express, LOT Polish Airlines, Belavia lub Blablacar do osiągnięcia Mińsk,

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Mińsk

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

pociąg Warszawa do Mińsk

Nocny pociąg Warszawa Mińsk

Nie ma potrzeby płacenia za dodatkowy pokój hotelowy w Mińsk gdy masz możliwość nocnego podróżowania pociągiem sypialnym.

Warszawa Mińsk firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: Russian Railways.
Russian Railways Warszawa Mińsk

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Warszawa do Mińsk?

Tak, można przejść z Warszawa do Mińsk pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Należy pamiętać, że w zależności od dnia tygodnia rozkład może ulec zmianie, a bezpośrednie pociągi mogą nie działać codziennie. Aby znaleźć najtańsze Warszawa-Mińsk bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

Dworce kolejowe z Warszawa

 • Warszawa Centralna

Przybycie stacji kolejowych w Mińsk

 • Minsk Pass

Tanie loty z Warszawa do Mińsk

Które linie lotnicze obsługują Warszawa do Mińsk loty?

Belavia i LOT Polish Airlines to 2 linie lotnicze obsługujące trasę lotniczą Warszawa Mińsk w locie bezpośrednim.
Belavia Warszawa MińskLOT Polish Airlines Warszawa Mińsk

Oto kilka wskazówek, które mogą być przydatne, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze oferty, z których można latać Warszawa do Mińsk:

 • Bądź elastyczny dzięki datom podróży do Mińsk, Ceny różnią się w czasie, w zależności od wielu czynników, w tym daty i godziny podróży. Lepiej więc, aby zarezerwować wycieczkę na 2- lub 3-dniową elastyczność.
 • Zarezerwuj swój Warszawa Mińsk lot z dużym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepsze ceny. W większości przypadków jest to zasada zarządzania plonem numer jeden: najtańsze ceny są dostępne na długo przed wylotem (dotyczy to klientów rekreacyjnych, którzy są przyzwyczajeni do wcześniejszej rezerwacji).

Lotnisko odlotu w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin

Lotnisko docelowe w Mińsk

 • MSQ Minsk International 2

Warszawa do Mińsk autobus

Niestety nie ma bezpośredniej trasy autobusu Warszawa Mińsk i nie ma sposobu, aby cię do tego doprowadzić Mińsk z Warszawa tylko autobusem. Będziesz musiał zmienić środki transportu i korzystać z innych linii przez lot, pociąg lub carpooling,

Przystanki autobusowe Warszawa

Musisz dotrzeć do swojego Warszawa zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi LEO Express, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Warszawa Centrum

Carpool z Warszawa do Mińsk

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Warszawa-Mińsk jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Mińsk,

Carpooling to najnowszy sposób podróżowania, dzieląc się swoją podróżą Warszawa-Mińsk z innymi podróżnikami szukającymi tej samej trasy. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)