Podróżuj z Warszawa do Monachium

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Monachium w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Warszawa do Monachium w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Monachium
/
 • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Łódź
Monachium
/
 • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Praga
Monachium
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Monachium

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans810 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Monachium?

Oferujemy 3 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Monachium, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Monachiumklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Warszawa i Monachium na mapie oraz na trasie Warszawa Monachium i różne punkty korespondencji (Lotnisko Franz Josef Strauss, Dworzec autobusowy München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Dworzec autobusowy München Flughafen, Dworzec autobusowy Munich central bus station, Dworzec autobusowy Munich Airport, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Monachium

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Monachium

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Tanie loty z Warszawa do Monachium

Które linie lotnicze obsługują Warszawa do Monachium loty?

LOT Polish Airlines jest jedyną linią lotniczą z bezpośrednim linkiem do Monachium z lotniska w Warszawa,
LOT Polish Airlines Warszawa Monachium

Tanie loty do Monachium czasami nie są tak łatwe do zdobycia, ale chcielibyśmy przypomnieć kilka wskazówek:

 • Unikaj weekendów, aby polecieć Monachium i bądź elastyczny. Ceny różnią się w czasie, w zależności od wielu czynników, w tym daty i godziny podróży. Lepiej więc, aby zarezerwować wycieczkę na 2- lub 3-dniową elastyczność.
 • Nie czekaj dzień przed podróżą, aby zarezerwować Warszawa Monachium lot, ponieważ ceny powinny być bardzo wysokie. W większości przypadków jest to zasada zarządzania plonem numer jeden: najtańsze ceny są dostępne na długo przed wylotem (dotyczy to klientów rekreacyjnych, którzy są przyzwyczajeni do wcześniejszej rezerwacji).

Lotnisko odlotu w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin

Lotnisko przylotu w Monachium

 • MUC Franz Josef Strauss

Warszawa do Monachium autobus

Odjazdy dworców autobusowych w Warszawa

Musisz dotrzeć do swojego Warszawa zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy DeinBus, LEO Express, IC Bus lub FlixBus, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Warszawa Centrum
 • Warszawa West

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Monachium

Kiedy przyjedziesz Monachium, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Munich central bus station
 • München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Carpool z Warszawa do Monachium

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Warszawa-Monachium jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Jest to interesujące w przypadku ostatniej podróży do Monachium,

pociąg Warszawa do Monachium

Warszawa Monachium firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: Russian Railways.
Russian Railways Warszawa Monachium

Jest Warszawa połączony z Monachium z bezpośrednim pociągiem?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Warszawa do Monachium bez żadnych zmian.

Stacje odlotów w Warszawa

 • Warszawa Centralna

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Monachium?

Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Warszawa-Praga Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Prague hlavní nádraží w dniu przyjazdu (1.8 km od centrum)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Warszawa West do Warszawa i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Monachium gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Munich central bus station znajduje się około 2.3 km od centrum.
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Bawaria Niemcy)
Firma autobusowa LEO Express obraca się między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy Prague Main Railway Station w 1.2 km od centrum) i miasta Monachium gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Munich central bus station znajduje się około 2.3 km od centrum.
Sieć DeinBus obejmuje linię autobusową z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Bawaria Niemcy)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Monachium (przybycie na lotnisko w Franz Josef Strauss MUC)
Adria Airways zapewnia obrót z lotniska Lodz Lublinek LCJ (znajduje się na 1.3 km od środka Łódź, Polska) do Monachium (obsługujący lotnisko w Franz Josef Strauss MUC)
Czech Airlines obsługuje loty z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG) i z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Monachium (obsługujący lotnisko w Franz Josef Strauss MUC)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Praga-Monachium (300 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)